38 Inch Lastik Kullanan Var mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ufukozkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 119
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,701

Lastik olcunuz nedir ? (Inc yukskligi)

• 31 ve alt olculer

Kullanılan: 24 32.9%
  • 33

Kullanılan: 27 37.0%
  • 35

Kullanılan: 14 19.2%
  • 37

Kullanılan: 2 2.7%
  • 38 ve yukari olculer

Kullanılan: 6 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    73
Ynt: 38 Inch Lastik Kullanan Var mı?

yunus bager' Alıntı:
evet abi youtube ama sen daha önce bir sürü video koydum hiçbirini izleyemedinmi eyy büyük kayıp desene
En yakın zamanda youtube engel kaldırma yaması yüklemelisin bende var ama sana nasıl göderirim bilemiyorum birkaç arakada göndermeyi denedim olmadı

Linki kopyalayip baska bir yerden girip seyrediyorum Biraz teferruatli oluyor :smiley:

Senin videolarini seyretmemmi yahu :smiley: Sevdigim sayili defendercilardan sin :smiley:

Etiketler

yunus bager' Alıntı:
evet abi youtube ama sen daha önce bir sürü video koydum hiçbirini izleyemedinmi eyy büyük kayıp desene
En yakın zamanda youtube engel kaldırma yaması yüklemelisin bende var ama sana nasıl göderirim bilemiyorum birkaç arakada göndermeyi denedim olmadı

yamanın internet üzerinden dowlant linki yokmu varsa bende rica edeyim

38 kucuk bile duruyor :smiley:

IMG 3478

reis28' Alıntı:
bundan sonrası için portal aks ve 20 canta gecmek gerekir
portal aks icinde kimi iyi diyor kimi kotu diyor LR ler icin uygulamayi gordumde jeep lere yapan varmi bilmiyorum Net bir bilgim yok

ufukozkan' Alıntı:
portal aks icinde kimi iyi diyor kimi kotu diyor LR ler icin uygulamayi gordumde jeep lere yapan varmi bilmiyorum Net bir bilgim yok

oda var
http://www.youtube.com/watch?v=Xe9TYlYqBZY

msn yi aç ordan göndermeyi deneyeyim o şekilde daha kolay youtube sayfalarını direk olarak açarsın

ufukozkan' Alıntı:

LR ler yaparda JC ler dururmu onlarında var portal akslısı yada reo difransiyellileri o zaman degil 38inc 50 inc bile banamısın demez cj

Ah be ufuk bey bide resim koydun...Biz neyapalım standartlarla..Koç gibi nazar değmesin..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri