5. Geleneksel Beykoz Off-Road Oyunları başlıyor. (Yusuf ÖZBEK anısına)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zafertogay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 67
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,545
Ynt: 5. Geleneksel Beykoz Off-Road Oyunları başlıyor. (Yusuf ÖZBEK anısına)

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için bu kez aracımızı deyiştirdik daha profesyönel hale geldi bu kez daha fazla heyecan katacağız iki araçlar hem tropiye hem normal klasmana girmeyi düşünüyoruz.ilk hedef olarak düzcede görüşmek üzere

Etiketler

cj5amc79' Alıntı:
teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için bu kez aracımızı deyiştirdik daha profesyönel hale geldi bu kez daha fazla heyecan katacağız iki araçlar hem tropiye hem normal klasmana girmeyi düşünüyoruz.ilk hedef olarak düzcede görüşmek üzere
Hüseyin selamlar
seni aramızda görmekten mutlu oluruz. hem Goliath huma etabina hemde S2 yem i katılmak istiyorsun 2 farklı araba ile.

evet iki farklı araç tropy benim tarzım sevdiğim offroad tipi.ayrı günlerde olsaydı ikisinede cherokee ile girerdim ama tamamen farklı tarz olduğu için 2 araç şart

6-7 Ekim tarihlerinde yapılacak olan Beykoz Off-Road oyunlarının merakla beklenen, Bayanlar, S1, S2 ve Genel Klasman, Klasman ödülleri belli oldu.
İşte merak ve ilgiyle beklenen ödüller:

S1,S2 ve Genel Klasman 1.lerine Gürsey Elek. A.Ş den 110 Ekran Samsung 3D Plazma televizyon

S1,S2 ve Genel Klasman 2.lerine Huma Oto'dan Goliath 10.000 Lb sentetik halatlı uzaktan kumandalı vinç

S1,S2 ve Genel Klasman 3.lerine Mobil Oil Türk A.Ş den Motor yağı

Bayanlar Klasmanı 1.sine Huma Oto'dan Goliath 10.000 Lb sentetik halatlı uzaktan kumandalı vinç

Bayanlar Klasmanı 2.sine Gürsey Elek. A.Ş den Samsung Micro dalga fırın

Bayanlar Klasmanı 3.süne Mobil Oil Türk A.Ş den Motor yağı

huma oto goliath etabı 05.10.2012 mesai bitimi olan son kayıt tarihi 06.10.2012 cumartesi saat:13:30'a kadar uzatılmıştır.

GENEL KLASMAN ÖDÜLLERİNDE DEĞİŞİKLİK ÖDÜLLER ŞU ŞEKİLDE

Genel Klasman 1. sine Gürsey Elek. A.Ş den 110 Ekran Samsung 3D Plazma televizyon

Genel Klasman 2.sine Oltay otomotivden 4 adet istenilen ebatta Yokohama Off-Road lastiği

Genel Klasman 3.süne Huma Oto'dan Goliath 10.000 Lb sentetik halatlı uzaktan kumandalı vinç

Oyun alanı hazır Goliath etabı hazır Allah Goliath etabında yarışanlara yardım etsin diyorum sadece

http://video.cnnturk.com/2012/spor/10/5/beyoffa-saatler-kaldi

yarışlar sorunsuz bir şekilde sonuçlandı, Beyoff ekibine böyle muhteşem bir etkinliğe imza attıkları için çok teşekkürler, oyunlardan birkaç foto aşağıda.

Goliath etabi

Goliath etabi 5

Goliath etabi 2

Goliath etabi 6

Goliath etabi 9

Goliath etabi 10

Öyle Adnan Abi, nolcek yaw senin benim yok ;D ;D

Adnan Abi yarım bıraktı ben de biraz ekleyeyim...

5beyoff offroad 1 62

5beyoff offroad 1 110

5beyoff offroad 1 109

5beyoff offroad 1 118

5beyoff offroad 1 143

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri