-50 Ofsetli Defender Jantı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozntan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,797

Etiketler
255/85/16lastik almaya karar verdim suan 235/85/16 kullaniyorum yeni alacagim lastiklerin bana ne gibi eksi ve artilari olur acaba '''ayrica janntlarim6x5.5 carpisanturkte yeni jant yaptiracagiz galiba olculer ne olmali ,,,aracin cekisi nasil olur 2500 tdi aracim... Tesekkurler

arif arkadaş işinin ehlidir zaten lastik ölçülerini söylersen o sana yaptırman gereken jant ölçüsünü söyleyecektir.. ona göre yaptırırsın...

tenekejanttirebolu
ben orjinal defender jantlarını prof sekılde ofsetliyorum sıfır hata sadece defender degil tüm araçlara yapiyorum 05344775524 Ofsetli Teneke Jant / Tirebolu

merhaba arakdaşlar series bölümünde topladığım araçta da görebilirsiniz arif çarpışantürke yaptırdım cantları ölçü işini bana birak dedi 285/75/16 bf mudlar için yaptırmıştım....

-70 ofsetli cant yapıp yolladı çokta şık ve güzel oldu
20160221 140649
20160221 143624
20160221 143643
Received 10153810744933469

eski cantları kesip araya parça koyup yeniden kaynatmıyorlar sıfırdan jant imal ediyorlar en alt fotoda benim jantların ham halini görebilirsiniz

250 tl tanesini yapıyordu en son -70 ile -50 arasında malzeme bakımından bir fark olmadığından ( sadece kaynak yeri içeri dışarı değiştiğinden ) fiyatta değişiklik olacağını zannetmiyorum mat yada parlak siyaha boyayıp yolluyor....

Jantlar sizden takımını 500 liraya istediğiniz özetleme yapilir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben de aldim o jantlardan size tavsiyem istanbulda Arif Carpisanturk abimiz imal ediyor. kesinlikle sikinti yasamazsiniz yarislarda vs kullaniliyor o jantlar istediginiz offseti kasnak genisligini soyluyorsunuz 1 haftada jantlar elinizde. ankaraya iki kez gonderttim hicbir sorun yasamadim. 05327690068 telefon numarasi.
arkadaşlar merhaba
öncelikle bu konu başlığını açtığınız ve bilgileri paylaştığınız için teşekkürler .
ben de bu bilgilerinizden yola çıkarak Arif Çarpışantürk ile görüştüm geçen hafta yazışmalarımıza cevap vermeyince aradım jantları haftaya kargoya verebileceğini söyledi. şimdi buraya kadar herşey normal. pazarlık yapmaya hepimiz bu topraklarda alışkınız onu da bir şekilde geçtik. fakat ürüne garanti mahiyetinde bir belge istediğimi söyleyince fatura keserim +kdv olarak dedi.
buraya kadar da herşey normal görünmekle beraber Ustadan kdv oranı nedir? veya kdvli fiyatı ne oluyor ?
sorularıma bir türlü cevap alamayınca yazdığım aynen şu
"KDV oranı ne diyorum cevap yok fiyatı ne oluyor diyorum yine cevap yok . yani cımbızla laf alınıyor senden usta " sonuçta param hazır eft bilgilerini ve son fiyatı bekliyorum alış verişi sonlandırmak için.
Usta dediğimiz "işlerin çok kaliteli görünüyor ellerine sağlık " diyerek takdirimizi eksik etmediğimiz Beyfendi ! nin cevabı aynen şu
"Sen jantı başka yerden al istersen kardeşim bu muhabbetin sonu iyi yere gitmiyor "
şimdi arkadaşlar hepimiz bu forumlarda adabımızla edebimizle bilgi paylaşarak bir mesai harcıyoruz ve yine aynı zamanı ve bütçelerimizi harcayarak araçlarımızla ilgilenip güvenle kullanmaya çalışırken burada işinin ehli diye önerilen bir ustayla kötü bir laf veya ima olmadan işleri bu raddeye getirmesini de ben benim gibi başka arkadaşlarında durumu bilmesi açısından vakit ayırıp yazıyorum.
durumu toparlamak adına ustayı aradığımda tüm alttan alıp herhalde tersinden kalktığı bir gününde yaklaşımımla yaklaşmama rağmen ,
"sen jantları başka yerden al ben tok satıcıyım" terbiyesinde cevabı uygun görünce , edep ve adabında el işçiliği yanında ustaya usta denmesinde ne kadar haklı bir payı olduğunu gördüm .
bu beyfendinin bana bir hafta kaybettirdikten sonra ben tok satıcıyım şeklinde yaklaşmasını sizlerin takdirlerine sunarak alış veriş yapmayı düşünen arkadaşlarıma kolaylıklar ve sabır diliyorum .

saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,490
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri