Alınık Discovery 300tdı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan doğaberk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,300

doğaberk

Kamp I
Merhaba, temiz az kilometre yapmış aracını satmak isteyenler burdan paylaşımda bulunurlar ise eğer şartlar uygun ise en kısa zamanda aracı alabilirim.

Selamlar,

Doğa

Etiketler
Ynt: Alınık Discovery 300tdı

full yapılı çok temiz ve klasik düşünür iseniz benim aracım satılık. dilediğiniz aracı bulmanız dileğimle land dünyasına şimdiden hoşgeldiniz derim selamlar...

altuncu57' Alıntı:
full yapılı çok temiz ve klasik düşünür iseniz benim aracım satılık. dilediğiniz aracı bulmanız dileğimle land dünyasına şimdiden hoşgeldiniz derim selamlar...

Merhabalar, düşünebilirim tabiki, aracın bilgilerini paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

full yapılı range rover classic düşünürseniz benim aracım da satılık.
92 model 3.9 v8. gerçekten özenerek yapılmış, emsalsizdir. yakıt olarak 300tdi ile aynı yakar.
selamlar, fatih.

Arkadaşlar, bir kişi bile 98 Disco 300tdi satmıyor mu, kime sorabiliriz, yardımcı kim olabilir? Otomekanik Hüseyin usta da yok bişi. Bir antalya var, e onları da benim gözüm tutmadı. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba

Valla bende bakıyorum. Otomatik vites. Ama temizini bulmak zor.Satış sitesine yeni bir tane girdi. İşinize yarar belki.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-masrafsiz-temiz-discovery-i-150059610/detay

yanlış anlamayın ama 20 kusur yasinda temiz az km yapmis (çölde vaha aramak gibi bişey) arabay bulabileceğinize inanıyormusunuz?hadi diyelim rast geldi buldun diyelim , uygun şartlarda olma ihtimali olabilirmi?

bberksan' Alıntı:
yanlış anlamayın ama 20 kusur yasinda temiz az km yapmis (çölde vaha aramak gibi bişey) arabay bulabileceğinize inanıyormusunuz?hadi diyelim rast geldi buldun diyelim , uygun şartlarda olma ihtimali olabilirmi?

Zaman, mekan ve şans olayı. Aracımı satamadığım için alamadığım çok temiz 1998 model aracı kaçırdım mesela çok güzel fiyata... Niyet etmeden kısmet ayağına gelmez. Biz arayalım o gelmesin. :smiley:

İlan vss koymadım ama başka bir yere.. Aracı beğenirseniz konuşalım derim. 228 bin km..de..UNİCEF ten çıkma..3 yıldır bende..

Resim 009

Hüseyin Barış' Alıntı:
Km saatini söktüm..led ambulleri yenilemek için.. irtibat tel 532 415 6118
öncelikle belirtmeliyim ki aracınız gusel gözüküyor ancak ne yazikki ben otomatik vites düşünüyorum. İlginiz icin teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR