Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan şaban.usta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 887
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 189,630
Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

şaban.usta' Alıntı:
merhaba arkadaşlar imkanlar el vermediğinden bizim makinanın akslarını yine orjinleriyle toplayıp yine araziye çıktık bir yıl sonra ha bu arada motor ve dift araştırmamız ve arayışımız devam ediyor bir iki video ekledim yutuba buraya link vereyim inşealla açar saygılar

http://www.youtube.com/watch?v=DurnXUc7iZA&list=UUEtgokfXIVVmB1Fla5otFsQ&index=2
http://www.youtube.com/watch?v=F7gETHa8JQ0&feature=em-upload_owner
http://www.youtube.com/watch?v=bOSIE6rDpnk

Etiketler
IMG 20170119 154939

IMG 20170119 133856

IMG 20170119 154907

IMG 20170119 154917

IMG 20170119 154924

merhaba arkadaşlar uzun zamandır buralara ogramadım amma yine buradayım işte yeni bir proje ue başladım bakalım ne çıkacak 3 teker trike motor yapmayı pilanlıyorum 1.7 90 hp motor kullanıcam bakalım nasıl bir şey çıkacak

Ustam kolay gelsin. Arkada kullandigin amortisorleri nerden temin ettin acaba. Birde fiyati nedir o amortosrlerin.

Ustam kolay gelsin. Arkada kullandigin amortisorleri nerden temin ettin acaba. Birde fiyati nedir o amortosrlerin.
merhaba arakadaşım ben o amortüsörleri monreo nun amortüsörü açık boyu 1 metre yalnız onlar düz amortüsör o dönemde izmirde buldum bir takım vardı zaaten amma onların üzerindeki diğer aparatları kendim yaptım bu sisemde amortüsör bulman biraz zor yani sisteme uygun ürünler var fakat fiyat çok uçuk nasıl yaparsın bilmem kolay gelsin

merhaba bu amortüsörleri standart olarak monreo dan o dönemde izmir bayiinde buldum şu an varmıdır bilemem amma onlar standat bir ürün onun üzerindeki diğer sistemleri ben kendim üretip üzerine uyarladım bu sistemde ürünler var fakat fiyatlar çok uçuk onun için ben böyle bir çözüm ürettim kolay gelsin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri