Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 593,178
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Erem' Alıntı:
Murat sabah sabah aleme XJyi aratma şimdi.. milletin işi var gücü var...:smiley:

Gününüz güzel olsun millet...
Erem abi özletiyosun kendini...
Bu arada kamp konusunda tecrübeli arkadaşlar şu çadır nasıl sizce :smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-teknik-servis-guvenlik-sistemleri-kiyamet-gecirmez-cadir-22-araligi-gormek-isteyenlere-107797299/detay

Etiketler

mozbay1907' Alıntı:

http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-teknik-servis-guvenlik-sistemleri-kiyamet-gecirmez-cadir-22-araligi-gormek-isteyenlere-107797299/detay
O çadırı alırsan senden yahni yaparız yavru kurt

YAHN

Monti' Alıntı:
Yok başkan şu forumda "öpülme" başlığı ile konu açman hoşuma gitti valla ondan ::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley:

Sen aç servisi bende hemen bi jeep alcam. Nede olsa ondan sonra bakımlar tamirler beleş ;D ;D ;D ;D
Sende suzimi alacan, jımny mi,cj mi bi anlasam ok diyecem de:smiley:Yaw sen boşver, etkinliklere gel yeter abi:smiley:

mozbay1907' Alıntı:

bildiğim kadarıyla bu çadırlar metal aksamlı ve bez botuları birbirine geçirerek kuruyorsunuz bundan 30 yıl öncesinin çadırı hiç bir şekilde tavsiye etmem

cidowsky' Alıntı:
bildiğim kadarıyla bu çadırlar metal aksamlı ve bez botuları birbirine geçirerek kuruyorsunuz bundan 30 yıl öncesinin çadırı hiç bir şekilde tavsiye etmem

Ama okunmuş üflenmiş...?

Günaydın arkadaşlar hepinize mutlu günler süpersin

ANOFF GÜZEL İNSANLAR ve GÜZEL ORĞANİZASYONLARIN BEŞİĞİ

Burak o çadırın son kullanma tarihi 21 aralık 2012 olduğu için alma sen, iş görmez o Çiğdem'i dinle o bu işlerde epey tecrübeli bak öncelik felan hepsini düşünmüş . ;D ;D ;D

Çiğdem ne deyim sana beni güldürdün Allah da seni güldürsün ;)

ooo İsmail beycim bi selam verseniz, nassınız bakalım sesiniz soluğunuz çıkmıyor çoktandır.(pencereden bakmakla olmuyor bu işler) ;)

mesut kose' Alıntı:
Burak o çadırın son kullanma tarihi 21 aralık 2012 olduğu için alma sen, iş görmez o Çiğdem'i dinle o bu işlerde epey tecrübeli bak öncelik felan hepsini düşünmüş . ;D ;D ;D

Çiğdem ne deyim sana beni güldürdün Allah da seni güldürsün ;)
tamam abim zaten abdestsiz girince garantiside bozuluyormuş.Gelmez bize..

Monti' Alıntı:
Kusura bakma baskan, ben yanlış biliyorum o zaman.

Ben ayrıca actığın konunun içeriğinin son derce faydalı olduğunu düşünüyorum. Sadece başlık hoşuma gitti onun üstüne bastım.

Fazla hassas davrandın sende.

Savaş bu konuda bu aralar biraz hassas. Bence sabrının sonuna dayandı jeep servisleri konusunda.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR