Ankaradakı 97 Model Explorer Hakkında Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan demirbuken Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,839

demirbuken

Ana Kamp
Yer
antalya
selamlar.yenı bır uyeyım ve off road araclara cok merak sardım agır offroad yapmıycam pıknık gezı falan benımkı bıtane 97 model ford explorer var ankarada suan ılanda degıl ama 24bın tl rakam yazıyordu telefonla ıletısım halındeyız aracı bılen yada tavsıyesı olan varmıdır bayramdan sonra ılk ıs gunu gıdıp alıcam sanırım (takasa arabamı verıcem)

Etiketler
Şimdi ortalıkta bir fil var ama biz göremiyoruz el yordamı ile de filin kulagınımı hortumunumu kuyrugunumu bacagını tarif edelim size hangisi yardımcı olur.

Yürüyen araç her zaman iyidir,
baktıgınız araç 4,0 v6/5,0 v8 hangisi o paralara alınabilecek düzgün suv lardan bir tanesi
eliniz anahtar tutuyorsa yurt dışın da tanıdıklarınız varsa ebay vs ile aranız iyi ise rahat yürütür keyif alırsınız,
yakıt konusuna biz karışmıyoruz :D

ANKARA ya geleceksiniz madem malum siteden 271910176 numaralı ilanı da bir görün temiz gibi görünüyor,
şaşmazda da bu araçları akgün aydın veya tuna garaja baktırabileceginizi düşünüyorum.

Yürüyen araç her zaman iyidir,
baktıgınız araç 4,0 v6/5,0 v8 hangisi o paralara alınabilecek düzgün suv lardan bir tanesi
eliniz anahtar tutuyorsa yurt dışın da tanıdıklarınız varsa ebay vs ile aranız iyi ise rahat yürütür keyif alırsınız,
yakıt konusuna biz karışmıyoruz :D
abı yakıt hııc onemlı degıl ısım geregı haftada 1 gun bınebılırım. lpg araclar zaten 0,50 yaksın sorun degıl. bahsettgın arac favorılerımde ve rakamdan dolayı korktum ucuz bıseyımı var acaba dıye. ebay la aram cok ıyıdır cok seyler aldım zamanında . antalyada yasıyorum burda offroad tutkusu var sadece arazı servıslerı bıle var . bu arabayla ılgılenelım ozaman

2 ay önce bunu aldım
6dfd653f9b177742f4b4580a8e421e29

Korkan adam ne kahraman olur ne de hayattan zevk alır....fazla milletin ağzına bakma al.....derim...bi akşam evde otururken nette gördüm ertesi gün gittim aldım....5.0 v8

erhan_41 / Tuzla

2 ay önce bunu aldım
Ekli dosyayı görüntüle 51649
Korkan adam ne kahraman olur ne de hayattan zevk alır....fazla milletin ağzına bakma al.....derim...bi akşam evde otururken nette gördüm ertesi gün gittim aldım....5.0 v8

erhan_41 / Tuzla
Masallah cok guzel gorunuyor.kupon arabalari herzaman sewmisimdir.bu guzel bi destek oldu bayram sonrasi sanirim alicam :smiley:

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 aydır keyfime diyecek yok.....Istanbul Erdek arası lpg de 30krş yaktı.....millet korka dursun

erhan_41 / Tuzla
Abi 50 kurus yaksin sorun yok.kronik bi ariza varmi tipik dikkat edilmesi gereken bisey.bayrm sonrasi alicam ins. Ama beninko 4.0 motor 5.0 olsa deli olurdu

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR