Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ORHANBIYIKLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 552
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 83,345
Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

20.11. 2010 c.tesi belgrad.[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

DSC00306

DSC00306

DSC00307

Etiketler

Orhan Bey, sarı tonları içerisinde orman ve aracınız çok güzel görünüyor, doğanın en çok bu zamanLarını seviyorum.
İki foto daha benden...

18 Kasım 2010 Bolu Yedigöller

PB180076

20 Kasım 2010 Bolu Gölköy

PB200092

PB200103

ict3055' Alıntı:
Orhan Bey, sarı tonları içerisinde orman ve aracınız çok güzel görünüyor, doğanın en çok bu zamanLarını seviyorum.
İki foto daha benden...

doğru söylüyorsun sn. ict3055 (ismini bulamadım özür)
bende son baharı çok severim (bahçe temizlemesi hariç ;D ;D) sen benden daha şanslısın bolu gerçekten muhteşem bir yer.[attachment=1]

DSC00315

Adım Çağrı, yazmayı unutmuşum daha yeni üye sayıLırım gezenbiLir'e.
Evet Bolu gerçektende doğa tutkunLarı için mükemmel bir yer.
Diğer illerde oturan arkadaşlarım, iki ağaç görmek için km lerce yol gidiyoruz diyorlar.
Bizim ise, 4 tarafımız dağlarla çevrili, 10 dakika sonra her yer orman. Bu konuda ALLAH Bolu'yu özene bözene yaratmış :smiley:
Her zaman bekLeriz sizLeri de boLu'ya...

ict3055' Alıntı:
Adım Çağrı, yazmayı unutmuşum daha yeni üye sayıLırım gezenbiLir'e.
Evet Bolu gerçektende doğa tutkunLarı için mükemmel bir yer.
Diğer illerde oturan arkadaşlarım, iki ağaç görmek için km lerce yol gidiyoruz diyorlar.
Bizim ise, 4 tarafımız dağlarla çevrili, 10 dakika sonra her yer orman. Bu konuda ALLAH Bolu'yu özene bözene yaratmış :smiley:
Her zaman bekLeriz sizLeri de boLu'ya...

Tekrar hoş geldin Çağrı,birkaç ay sonra kurtuluyorum inşallah.boluya daha yakın olacağım, yeni yerim yalova samanlı dağları etekleri olacak benzer resim koymuş olabilirim ama böyle bir yer .[attachment=1]

DSC00171

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
mustafa merhaba ,o lastiklerle bravo doğrusu,umarım batmamışsındır.

Orhan Abi, kuru zemine bir metre kala battım. Lastikler uygun olmayınca, aracın yapabileceği fazla birşey yok. :D

Yol ile sorunu olan iki arkadaşımızın araçlarının fotoları ; :D

Selamlar.

DSC00049

DSC00051

DSC00052

DSC00053

DSC00056

Mustafad' Alıntı:
Orhan Abi, kuru zemine bir metre kala battım. Lastikler uygun olmayınca, aracın yapabileceği fazla birşey yok. :D
Yol ile sorunu olan iki arkadaşımızın araçlarının fotoları ; :D
Selamlar.

Selamlar. batmak için özel çaba harcamışsın gibi :D benin lastikleri görüyorsun 7 aylık lastik diş miş kalmadı :D :D

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
Başta Orhan hocam olmak üzere bütün paylaşımcı arkadaşlara tşk.ler hepsi harika fotoğraflar .. :smiley:

Hoş geldin Ertuğrul hocam ,özlettin kendini, :smiley:
(esas fotolar sende, uçtu uçtu defender uçtu'yu biliyoruz) :D :D :

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
Orhan hocam sende yoldan bir çıkıyorsun pir çıkıyorsun ... ;D
bu arada o kadar uzaktan fotoğrafları kim çekti ..

orası istanbul kısırkaya hocam kahvaltı için gitmiştik,bizim kız kamera'yla zum yaparak çekti ;)

nerelerdesiniz arkadaşlar,bu ara zorunlu asfalt'tayım fren balatalarını bitirmişim ,binek araçla takılıyorum, insaf edin yahu :D :D

Bolu'ya sonunda günlerdir beklediğim kar yağdı.
Yağar yağmaz ben de yoldan çıkayım, dağlara bir göz atayım dedim.
Yarım saat önce çektiğim sıcak fotoları sizinle paylaşmak istedim...

PC110091

PC110096

PC110103

PC110116

PC110122

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.