Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan discovery-V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 706
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 191,303
Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

türkiye turuna çıktığınızda inşallah sivastanda geçersiniz bizde böyle bir güzelliği yakından görüp birkaç kare hatıra fotoğrafı çektirir çocuklarımıza miras bırakırız
güle güle kullanın :smiley:)

Etiketler

ihsanyıldız' Alıntı:
ELİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ.

BELKİ YAZDINIZ AMA BEN KAÇIRMIŞ OLABİLİRİM, TOPLAM MALİYET NE KADAR OLDU ACABA ?

Buna da Yavuz bey adına ben cevap vereyim.

87 nodel Özel harekattan çıkma Defender 110: 7-9 bin TL
Malzemeler, işçilik ve harcanan emek hesap edilemedi
Alınan keyif: Paha biçilemez :smiley:

İşin espirisi bir yana, bu şekilde toplanan bir aracın maaliyeti 100K üzerine çıkabiliyor.

nkurtkaya' Alıntı:
Buna da Yavuz bey adına ben cevap vereyim.

87 nodel Özel harekattan çıkma Defender 110: 7-9 bin TL
Malzemeler, işçilik ve harcanan emek hesap edilemediAlınan keyif: Paha biçilemez :smiley:

İşin espirisi bir yana, bu şekilde toplanan bir aracın maaliyeti 100K üzerine çıkabiliyor.
bakalım yavuz bey nasıl cevap verecek ;)
eğer sizin gibi cevap vermeyeceği kesin ;)
çünki cevabı siz bilemediniz ;D
yok eğer cevap bu ise bunu bende biliyorum ;D
cevap verdiğinizi düşünüyorsanız teşekürler ;D

Murat bey , Nejat bey ve ben Yavuz beyin yakın arkadaşlarıyız.Yazılan mesajda gayet güzel ,nükteli ve mantıklı.Yazdığınız mesajları defalarca okuyorum devamlı mana veremiyorum, bu mesajada veremedim.Kusura bakmayın ama aynı dili konuşuyoruz ama, heralde ben anlayamıyorum yazdıklarınızı.:smiley::smiley: anlaşılır konuşurmusunuz lütfen.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Murat bey , Nejat bey ve ben Yavuz beyin yakın arkadaşlarıyız.Yazılan mesajda gayet güzel ,nükteli ve mantıklı.Yazdığınız mesajları defalarca okuyorum devamlı mana veremiyorum, bu mesajada veremedim.Kusura bakmayın ama aynı dili konuşuyoruz ama, heralde ben anlayamıyorum yazdıklarınızı.:smiley::smiley: anlaşılır konuşurmusunuz lütfen.
aranızdaki yakın muhabbete iştirak etmek istedim :smiley: şaka yollu bir cevap vermek istedim. eğer yanlış anlaşılmaya fırsat verecek yada gönlünüzü kıracak bir ifadem oldu ise özür dilerim.

''''muhabbetler oldukça dostluklar derinleşir'''
Saygılarımla.

muratbilici' Alıntı:
aranızdaki yakın muhabbete iştirak etmek istedim :smiley: şaka yollu bir cevap vermek istedim. eğer yanlış anlaşılmaya fırsat verecek yada gönlünüzü kıracak bir ifadem oldu ise özür dilerim.

''''muhabbetler oldukça dostluklar derinleşir'''
Saygılarımla.

Saygı bizdende olsun.Selamlar.

muratbilici' Alıntı:
bakalım yavuz bey nasıl cevap verecek ;)
eğer sizin gibi cevap vermeyeceği kesin ;)
çünki cevabı siz bilemediniz ;D
yok eğer cevap bu ise bunu bende biliyorum ;D
cevap verdiğinizi düşünüyorsanız teşekürler ;D

''100K'' ne anlama geliyor izah edermisiniz

bu takıp bıtmez... cok guzel calışma cıkmış kazasız hayırlı uğurlu olsun tebrıkler .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,146
Kaydolan Son Üyemiz
Suatcım

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR