Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 193
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,473
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

yuxelyilmaz' Alıntı:
Dediğiniz gibi olduğunu gelip görüp tanışıp yaşayarak paylaşmayı isteriz.

buyrun bekleriz :smiley:

Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

5. Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali - Gezenbilir Katılım Listesi:

1. Emrah Artaslan - İstanbul
2. Erkan Okumuş - İstanbul
3. Serkan Efe - 2 kişi - Dacia Duster - İstanbul
4. Fatih Sivişoğlu - Zonguldak
5. Barış Avcı ve 01 Off Road Grubu - Adana
6. Ahmet 53 - ......
7. Özgür Şenyurt - Ankara
8. Kılıç78 - Karabük
9. Burak Alkan - İstanbul
10. Mserdemir - Ankara
11.
12.Selami KAYALI-Ankara
13.
14.cevdet Özçelik(muhtemelen;dört kişi)severim 14 numara'yı ;D
15.Bülent&Derya Yazıcı-Karavan 2 kişi

Çağrı, Burak Alkan da var ben Akkan ım. Yani ben 9. sırayı diğer Burak olarak düşünüyorum.
Hata olmasın. ;)

ict3055' Alıntı:
Ben 9. sıraya yazmıştım Burak abi seni sevmedin mi numaranı :D :eek:

Çağrı bu ayın sonunda Mengen'de aşçılık festivali var ,bir arkadaştan duyduğum sizinde Boloff olarak gösteri amaçlı bir yarış düzenleyeceğiniz ama Gezenbilir festivali ile çakışıyor ,hangisi doğru anlayamadım , planınızda varmı Mengen'e geleceğiniz ,Ankara offroad kulubünden de geleceklerin olacağı söylendi bana ama kandırıldım galiba ???

hagurel' Alıntı:
Çağrı bu ayın sonunda Mengen'de aşçılık festivali var ,bir arkadaştan duyduğum sizinde Boloff olarak gösteri amaçlı bir yarış düzenleyeceğiniz ama Gezenbilir festivali ile çakışıyor ,hangisi doğru anlayamadım , planınızda varmı Mengen'e geleceğiniz ,Ankara offroad kulubünden de geleceklerin olacağı söylendi bana ama kandırıldım galiba ???

Aynı hafta bir çok festival çakışıyor aslında,Akçakoca'da ve Mengen'de festivaller var ayrıca aynı hafta Karabük-Safranbolu'da Ulusal off-road yarışması var.Sedat Açıl ile görüşmelerden sonra bu tarih konusunda anlaşmıştık.O yüzden Boloff tam kadro Bu festivalde yer alacaktır..

İrfan BİLGİN
Boloff Başkanı

mayıstosböce' Alıntı:
5. Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali - Gezenbilir Katılım Listesi:

1. Emrah Artaslan - İstanbul
2. Erkan Okumuş - İstanbul
3. Serkan Efe - 2 kişi - Dacia Duster - İstanbul
4. Fatih Sivişoğlu - Zonguldak
5. Barış Avcı ve 01 Off Road Grubu - Adana
6. Ahmet 53 - ......
7. Özgür Şenyurt - Ankara
8. Kılıç78 - Karabük
9. Burak Alkan - İstanbul
10. Mserdemir - Ankara
11. Burak Akkan
12.Selami KAYALI-Ankara
13.
14.cevdet Özçelik(muhtemelen;dört kişi)severim 14 numara'yı ;D
15.Bülent&Derya Yazıcı-Karavan 2 kişi
Çağrı buraklar karıştı zannedersen şu an çözdük buraklar çok olunca karışabiliyor birde soy adlarıda yakın olunca

Çekme karavanla katılmayı düşünüyorum ama kamp yerine kadar yol durumu çekme karavanın getirilmesi bakımından uygunmudur acaba?

çekme karavana uygun yol durumu...
kamp alanın da belki ufak tepecikler var ama hemen herkesin yardımcı olacağından emin olabilirsiniz...

Merhaba, biz de izmirden katılmayı planlıyoruz :smiley:
Kamp yerini tarif edebilirmisiniz ?
sevgiler

mezeci_67' Alıntı:
Nasip diyelim daha 1 ay var gelirsek kendimizi listeye ekleriz sağlıcakla kalın.

Tamamdır ama senin mezelerini özledik, inşallah müsait olur da gelirsiniz. :smiley:

erdalyaman' Alıntı:
Merhaba, biz de izmirden katılmayı planlıyoruz :smiley:
Kamp yerini tarif edebilirmisiniz ?
sevgiler

Merhaba;

Kamp Programı, Ulaşım ve İletişim detayları yeni açılacak başlıkta yayınlanacaktır.

Bir kaç gün daha izin istiyoruz hepinizden. Başlığı takip etmeniz yeterli...

İnşallah müsait olursunuz da beraber oluruz...

Selamlar...

Bakkan' Alıntı:
Çağrı, Burak Alkan da var ben Akkan ım. Yani ben 9. sırayı diğer Burak olarak düşünüyorum.
Hata olmasın. ;)

Evet orada bir karışıklık olmuş abi hemen düzelttim :smiley:

simurg2' Alıntı:
Çağrı buraklar karıştı zannedersen şu an çözdük buraklar çok olunca karışabiliyor birde soy adlarıda yakın olunca

Aynen Öyle olmuş abi; neyse ki durum çözüldü :smiley:

ankirali' Alıntı:
Çekme karavanla katılmayı düşünüyorum ama kamp yerine kadar yol durumu çekme karavanın getirilmesi bakımından uygunmudur acaba?

Merhaba; düzenlenilen organizasyonun Doğa Festivali olması ve tüm doğa severlerin katılmasını dilediğimiz için;
Festival alanını kolay ve binek araçların bile rahatlıkla gelebileceği bir yer belirledik...
Hiç bir sıkıntı yaşamazsınız çekme karavanla.

Selamlar...

hagurel' Alıntı:

Yok hemşerim öyle bir durum, biz en az 40 araç Festival'de olacağız :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri