Bursa Veya İzmit Te Freelander Ustası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan srd5330 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,288

srd5330

Ana Kamp
Arkadaşlar İki yıldır freelander sahibiyim Yalovada ikamet ediyorum. Burada arabayı opel tamircisine yaptırıyorum ama her tamiratta bir yerini yapıp başka bir yerini bozuyorlar. En son 500 tl lik tamirat yaptırdım 12000 tl hasar açtılar. Artık bıktım usandım.. Bursada veya İzmit te bildiğiniz işinin ehli usta var ise buradan paylaşırmısınız. Yetkili servisler Lpg li araçları kabul etmiyor. Özel servislere de gitmek istemiyorum, çünkü oralarda da Yalova standardında iş yapılıp servis standardında ücret talep ediliyor. Sanayilerde rover ve landrover üzerine çalışan iş ahlakı olan usta tanıyor iseniz lütfen paylaşırmısınız.. Hem biz istifade edelim hem ahlaklı esnaflar kazansın.

Etiketler
Ynt: Bursa Veya İzmit Te Freelander Ustası

bütün freelander forumdaşlarıma teşekkür ediyorum...... bu forumda ciddi ticari getirisi olabilecek bilgileri herkesin hizmetine hiç hesap yapmadan sundum. Ancak 4000 kişi bu başlığı okuduğu halde tek satır yazmadı. Herhalde kocaeli ve bursada kimse aracını tamir ettirmiyor. Dahada davos'a gelmem :-[

Merhaba,

33 yıl boyunca İsviçre'de Land Rover da ustalık yapmış, Türkiye'ye döndüğünde Teknik Oto da dahil olmak üzere, Land Rover departmanın başında çalışmış, çok iyi bir usta olan İsmail Tütüncü'yü tavsiye ederim,
(Kariyerinde ingiltere'ye de uçak motoru yapmak için çağrılmış ve üstün başarı sertifikası almış)

Ne zaman gitseniz, gerek Bursa gerek şehir dışından çok sayıda Land Roverın servis için beklediğini göreceksiniz,

İsmail Usta bu işi bırakana dek, Discovery 2 aracımı satmayacağım diyorum :smiley: benim bu hobide güvendiğim en büyük destekçimdir,

İletişim Bilgisi;
OTOMAKS Özel Servis
İsmail Tütüncü - Gökmen Yılmazer
Küçük Balıklı Mah 3.Konyalı Sk. No:25-27 Osmangazi / Bursa
(Çevre Yolunda Bursa Afet Kurtarma nın karşı şeridindeki lambaları geçer geçmez ilk aralıktadır)
224 215 73 13

btopmese' Alıntı:
Merhaba,

33 yıl boyunca İsviçre'de Land Rover da ustalık yapmış, Türkiye'ye döndüğünde Teknik Oto da dahil olmak üzere, Land Rover departmanın başında çalışmış, çok iyi bir usta olan İsmail Tütüncü'yü tavsiye ederim,
(Kariyerinde ingiltere'ye de uçak motoru yapmak için çağrılmış ve üstün başarı sertifikası almış)

Ne zaman gitseniz, gerek Bursa gerek şehir dışından çok sayıda Land Roverın servis için beklediğini göreceksiniz,

İsmail Usta bu işi bırakana dek, Discovery 2 aracımı satmayacağım diyorum :smiley: benim bu hobide güvendiğim en büyük destekçimdir,
Burak bey paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Mutlaka gideceğim. Sizde yzmasanız forumdan soğuyacaktım. Tekrar teşekkür ederim.
İletişim Bilgisi;
OTOMAKS Özel Servis
(Çevre Yolunda Bursa Afet Kurtarma nın karşı şeridindeki lambaları geçer geçmez ilk aralıktadır)
224 215 73 13

Burak bey paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Mutlaka gideceğim. Siz de yazmasaydınız forumdan soğuyacaktım. Tekrar teşekkürler.

Merhaba,

İletişim Bilgisi;
OTOMAKS Özel Servis
224 215 73 13
Abi burası kapandı mı isim mi değiştirdi yeni ismi nedir acaba? Otomax diye bir yer yok Bursa'da

Merhaba,

İletişim Bilgisi;
OTOMAKS Özel Servis
224 215 73 13

merhaba İsmail abi en son küçük sanayide ozan otomotivde ozan abiyle beraberdi. 2 senedir uğramadım daha önce 4.4 benzinli e53 kasa X5 aracımı ona götürürdüm kesinlikle bu işin sağlam ustalarından.
ozan otomotiv telefon no: 0538 883 99 09

ayrıca ozan abi ve yanında ibrahim ustada çok iyilerdir tavsiye ederim bu bilgi de burada dursun :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR