Çalıntı Jeep ZJ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scout21 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,553

Etiketler
Ynt: Çalıntı Jeep ZJ

Öncelikle çok geçmiş olsun en kısa zamanda bulunur inşallah,
kaskosu neden yoktu? Şunun için soruyorum bende yeni aldığım aracımı 15 yaş üzeri diye kasko yaptıramıyorum malesef,yapan kasko firması var mı bilmiyrm,sizinde mi böyle bir durumdu ?

Geçmiş olsun, bende 94 4runner var, geçen ay kasko yaptırdım 1400 liraya, her sigortacı yapmaz ama biraz rica ederseniz yapıyorlar, hele ki 4runner Türkiye'de neredeyse hiç yedek parçası olmayan bir araç, bunu bile yaptıklarına göre, jeepleri kolaylıkla yapmaları lazım.

kaacer' Alıntı:
Öncelikle çok geçmiş olsun en kısa zamanda bulunur inşallah,
kaskosu neden yoktu? Şunun için soruyorum bende yeni aldığım aracımı 15 yaş üzeri diye kasko yaptıramıyorum malesef,yapan kasko firması var mı bilmiyrm,sizinde mi böyle bir durumdu ?
Aynen arkadaşım,kasko yapmadıkları için yaptıramadım.
Bir sigortacı yaparım,ancak dedi; kaza yada çalınma durumunda beklediğin parayı alamazsın dedi bende ondan tereddüte düştüm ve yaptırmadım.
Türkiyede ki sigortacılık sistemi işte bu...

scout21' Alıntı:
Aynen arkadaşım,kasko yapmadıkları için yaptıramadım.
Bir sigortacı yaparım,ancak dedi; kaza yada çalınma durumunda beklediğin parayı alamazsın dedi bende ondan tereddüte düştüm ve yaptırmadım.
Türkiyede ki sigortacılık sistemi işte bu...

arkadaşım geçmiş olsun,beypazarı taraflarından geçerse sizi haberdar ederim, sizin aracınız avrupa versiyon, bunlarda immobiliser var,anahtarlık olmadan çalışmaz daha önce anahtarını falan kaybetmişmiydiniz ? eski sahibinden alırken yedek anahtarını almışmıydınız?

hunter06_1' Alıntı:
arkadaşım geçmiş olsun,beypazarı taraflarından geçerse sizi haberdar ederim, sizin aracınız avrupa versiyon, bunlarda immobiliser var,anahtarlık olmadan çalışmaz daha önce anahtarını falan kaybetmişmiydiniz ? eski sahibinden alırken yedek anahtarını almışmıydınız?

Benim aracın aldığımdan itibaren kumandası yoktu yedek anahtarlarıda orjinal değildi ancak immobilser olduğunu sanmıyorum çünkü anahtarın birini yaptırdım kodlama falan yapılmadı ondan dolayı olduğunu sanmıyorum.Duyarlılığınız için tekrar teşekkürler

İnşallah tez zamanda kazasız ve dağıtılmadan bulursunuz,geçenlerde yine ankarada bir zj çalınıp bulunmuştu,çok çok geçmiş olsun bulunur inşallah.

geçmiş olsun. umarım bulunur. bende bakar olayım. sizinkinin renginde ZJ az var.

KLL' Alıntı:
geçmiş olsun. umarım bulunur. bende bakar olayım. sizinkinin renginde ZJ az var.

Benim arabanın renginde yükseltilmiş ve snorkelli başka yok en azından :( Ankarada yok
Duyarlılığınız için teşekküler.

27istanbul27' Alıntı:
İnşallah tez zamanda kazasız ve dağıtılmadan bulursunuz,geçenlerde yine ankarada bir zj çalınıp bulunmuştu,çok çok geçmiş olsun bulunur inşallah.
Darısı başıma inşallah benimkide bulunur umarım ki

Geçmiş olsun.
Konuyu sabitledim.

Facebook ta Gezenbilir sayfasına da link verdim. Sizde arkadaş çevrenize yollayın duvar üzerinden.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR