CARETTA KARAVANLA GÖKOVA TURNALI HAFTASONU KAMPI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan haşmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 77,262
Ynt: CARETTA KARAVANLA GÖKOVA TURNALI HAFTASONU KAMPI

Beğenmeniz bizleri sevindirdi Cavid Bey,çok teşekkür ederim

Etiketler

Kamp alanımızdan kuşbakışı birkaç kare,ağaçtan çektim

CIMG0078

CIMG0079

CIMG0080

CIMG0081

CIMG0082

birazda sahilden gezinti fotğrafları

CIMG0086

CIMG0092

CIMG0087

CIMG0089

CIMG0091

hava çok güzel,şimdi deniz keyfi

CIMG0093

CIMG0094

CIMG0095

CIMG0096

akşam yemeği ve dönüş

CIMG0111

CIMG0112

CIMG0114

Görseller için teşekkürler. Yaz gelsin artık yaz. :smiley:

Kıştan çıkarken çok iyi geldi bu görüntüler , bir kare fotoğraf için ağaca çıkmanız sofrada ki çeşittlilik tam 'keyif adamı' imajı vermekte bana tebrik ederim iyi kamp olmuş.

bu güzel paylaşım ve resimler için teşekkürler Haşmet Bey.Resimlerinizi gördükten sonra içimiz kıpırdamaya başladı sayenizde :smiley: :smiley:

Sn Mustafa Yetim,Sn Batuhan 06,Sn Gökhan Aslıhak (cebocan),Sn Gökhan Börü ( toffy ),Sn Bülent Bey (mayıstosböce),Sn Nail Bulut (anibal_anibal),sayfamı ziyaret ettiğiniz ve beğendiğiniz için asıl ben çok teşekkür ederim,darısı sizlerin başına,bu memnuniyetler beni daha çok gezdirir,Haşmet GEZİCİ

haşmet' Alıntı:
Sn Mustafa Yetim,Sn Batuhan 06,Sn Gökhan Aslıhak (cebocan),Sn Gökhan Börü ( toffy ),Sn Bülent Bey (mayıstosböce),Sn Nail Bulut (anibal_anibal),sayfamı ziyaret ettiğiniz ve beğendiğiniz için asıl ben çok teşekkür ederim,darısı sizlerin başına,bu memnuniyetler beni daha çok gezdirir,Haşmet GEZİCİ

Nisan 1 ve deniz... gıpta ile izledim.. Muğla da olmanın avantajı bu olsa gerek

Deniz sezonunu açmanızı gıptayla izleyenlerdenim,yazı özledik. Teşekkürü hakediyorsunuz. Selamlar

zirvelerin sesi' Alıntı:
Nisan 1 ve deniz... gıpta ile izledim.. Muğla da olmanın avantajı bu olsa gerek
Sn.Zirvelerin sesi ,çok tşk ederim her iki mesajınız içinde ,sizinle ortak yönümüz çok fazla, ford taunus2.0 GLS otomobilinizden ladanız üzerindeki botunuza kadar ,Muğlaya gelmenizi ,gezilerimizin tadını beraber çıkarmak isterim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR