Çatalca Üzerinden Karadeniz Çıkartması - Ormanlı Gezimiz (23 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kenancan84 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,817
Ynt: Çatalca Üzerinden Karadeniz Çıkartması - Ormanlı Gezimiz (23 Ocak 2011)

Gezi süperdi ayrıca videoda harika emeği geçen herkese teşekkürLer .) Bir kaç fotoğrafta bende var onları atayım .. ;)

Resim 064

Etiketler

Takip paylaşımlar için tşkler

selamlar Herkese
Güzel kareler var katılımcılarda cok sıkı dostlar
sanırım cok guzel 1 gezi olmuş.

O gün Başıma Gelen tesrlikleri anlatmak istedim ve neden gelemediği anlatmak istedim.
Hafta içi deniz le telefonlarda görüşülüp planlar yapıldı
Cumartesi yaklaşık 250 km yol yapılacağı için 1 arkadaşın tamir atölyesinde yattım cj nin altına. Sadece bakım amaçlı
Motor takozunun değişelim dedik . Kartelden kriko vurmak zorunda kalınca kartel delindi.
Oraya kaynak yapalım derken fren hortumuna sıçtayan kıvılcım freni patlattı. onu halletim
Gevşeyen ve düşen vidaları tamamladık ve sıktık.
O sırada cemil abiyi aradım geziye davet ettim oda geleceğini soledi ve ekledi "senin lastikler cok iyi değil bende boşta 1 takım var istersen onu tak."
hemen makascıya gidildi araç yükseltildi. Lastikler daha dişli olduğundan çamurluklara sürtmesini istemedim.
Sonra su geçişleri için sprey sıktık disbüretöre.
Yarın buluşmak için vedalaştık marşa bastık 1 gümleme sesi çevreden tüp patlaması sananlar geldi.
LPG kullanan cj kullanıcıları bilir nadirde olsa hava filitresi arada patlatır o sandık onemsemedik.
sonra feyzi makarasının kırıldığını anladık
gece saat 10 hemen apo dayı operasyonu feyzi makarasını aldık geldik taktık araç çalıştı
ama 1 gürültü sanki 12 silindir çalışıyor. Sebeb mi o tüp patlaması sanılan gümleme
EKSOZ YARILMIŞ. TABİİ BİZDE GÜLMEKTEN YARILDIK

resim ekledim yoRyorumlarınız denir????

Eksoz

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler, biz çok eğlendik. Tekrar görüşmek üzere, sevgiler.

Emeği geçen herkeze, özellikle de Deniz Bey'e bize bu ilk organize off road'ı yaşattığı için ailecek teşekkür ederiz.

Emeği geçen tüm arkadaşlara,organizasyonu yapan Denize çok teşekkürler,çok güzel bir gezi oldu,tekrar görüşmek üzere..

gezi gusel , resimler gusell ekıp gusell video çok gusel ama untmayın hava off roadcılar ıcın bu hafta da yıne gusel olacakmış
kar yagmur ve dolayısı ile camurrr tabikiii
deniz gelemedim ama basarılı organizasyonunu görünce çok memnun oldum bir dahakıne kısmetse oradayım ben nazımın gececezi 3*5 defender ....görüşmek üzere elinize sağlık iyi eglenmışşinizzz

resimler yerler harika ;D ;D ;D suzukiler çok harika ;D ;D

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

002

003

004

005   Kopya

006

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,149
Kaydolan Son Üyemiz
emrecozel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR