Cihaz Tavsiyesi ve e-bay Alışverişi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bozoglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,734
ptt nin kargo takıp ten sorgulattıgımda hala torbaya eklendi dıyor bı gelısme yok galıba gumrukte takıldı benım cıhaz ;D

Etiketler

gümrükle konuştum su an herhangıbır problem yok ıslem ıcın sıra beklıyormus 3-4 gune sonuclanır dıyorlar.ıcım bıraz rahatladı :smiley: gelısmelerden haber verırım...

arkadaslar maalesef gumruk bu gun teblıgat geldı cıhaz takılmıs sımdı kurtarmaya calısıyoruz.ama pek sansımız yok gıbı...

teror olaylarından dolayı sıkı denetım var dıyor.ürünle ilgili bir kaç kalem evrak istemişler ürün bulundugum ıle gelmıs fakat teslım etmıyorlar ayrıca gumruk personelı de kendılerının konu ıle ılgılı bılgılendırılmesını ıstemıs.bakalım detaylardan bılgı verırım yıne...

bozoglu' Alıntı:
teror olaylarından dolayı sıkı denetım var dıyor.ürünle ilgili bir kaç kalem evrak istemişler ürün bulundugum ıle gelmıs fakat teslım etmıyorlar ayrıca gumruk personelı de kendılerının konu ıle ılgılı bılgılendırılmesını ıstemıs.bakalım detaylardan bılgı verırım yıne...

Durum ilginç bir hal aldı.... :smiley:

Mahsuru yoksa hangi ildesiniz?

cihazı lisansı olan bir arkadasın uzerıne sıparıs vermıstık bana soyledıgı lısansın gecerlılıgını arastırmıslar ve bu gun yapmıs oldukları gorusmede cıhazınızı gelıp alabılırsınız demısler yarın cıhazı teslım alacak ayrıca ıkı cıhaz alma hakkınız var demısler.durum bu ıyı aksamlar...

bozoglu' Alıntı:
cihazı lisansı olan bir arkadasın uzerıne sıparıs vermıstık bana soyledıgı lısansın gecerlılıgını arastırmıslar ve bu gun yapmıs oldukları gorusmede cıhazınızı gelıp alabılırsınız demısler yarın cıhazı teslım alacak ayrıca ıkı cıhaz alma hakkınız var demısler.durum bu ıyı aksamlar...

Hayırlı olsun....
Ama ilginç bir durum daha var?
Gümrük, bandrol gibi ödemeler de varmı?
Yani 75 Avro ya kadar gümrüksüz deniyordu.
2 cihaz daha hak neye göre ve sebebi nedir?
Teşekkürler

bluedreamms' Alıntı:
Hayırlı olsun....
Ama ilginç bir durum daha var?
Gümrük, bandrol gibi ödemeler de varmı?
Yani 75 Avro ya kadar gümrüksüz deniyordu.
2 cihaz daha hak neye göre ve sebebi nedir?
Teşekkürler
malesef pek hayırlı olmadı sizin dedıgınız gıbı gumruk ıcın cıhazın faturasını gostermemız gereklı ımıs fakat bıze telefonda bu konu hakkında fatura sını getırın dıye bır bılgı verılmedıgı ıcın evraklar tam olmasına ragmen teslım etmedıler tartıstık ve cıhazı gerı ıade etmelerını soyledık bı fatura yuzunden bı anlık sınırle cıhazı gonderdık nasıp degılmıs demekkı arkadaslar urun takıldıgı anda cok zorluk cıkarıyorlar.ben artık turkıyeden wouxun kg-uv6d almaya karar verdım.tyt turkıyede satısı yok dıye bılıyorum.turkıyeden temın edebılecegımız bır yer varmı bıldıgınız?

bluedreamms' Alıntı:
Bildiğim kadarı ile yok.

Aslında iyi bir cihaz ama nedense pek ithal edilmemiş.
arkadaslar kusura bakmayın sıparıs yılan hıkayesıne dondu pazartesı pısman olup fatura ıle gıttık daha gondermemısler 40tl vergısı cıktı yatırdık aldık cıhazı en sonunda ve bu gun bır adet daha sıparıs verdım bu sefer paketın ustune 80 dolar toy yazdırdım alıbey ın tavsıyesı bakalım bu sefer ne olacak :smiley:

bluedreamms' Alıntı:
yine ebaydan mı?
evet ebaydan oncekı aldıgımızı arkadasım begendı o onda kaldı gelenı ben alacagım.ıstenen evraklar amator telsız lısans ve alısverısın faturasını cıktı aldık yazıcıdan o kadar lısansın gecerlılıgını arastırıyorlar.

Ynt: Cihaz Tavsiyesi ve e-bay Alışverişi

bozoglu' Alıntı:
evet ebaydan oncekı aldıgımızı arkadasım begendı o onda kaldı gelenı ben alacagım.ıstenen evraklar amator telsız lısans ve alısverısın faturasını cıktı aldık yazıcıdan o kadar lısansın gecerlılıgını arastırıyorlar.

Aldığınız linki paylaşabilir misiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.