Çinili Göl Tırmanışı ve Kraterden Çıkış

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan NAZIM Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,638
Ynt: Çinili Göl Tırmanışı ve Kraterden Çıkış

mahmutdemir' Alıntı:
Sayın arkadaslar zor yollar 19 bolumde mehmet becce eşliginde ciniliden vinçli nasıl cıkılır izlemenizi öneriyorum ...ling veriyorum

http://www.trt.net.tr/ondemand/Medya.aspx?GaleriResimKodu=8f8d7426-4fbc-4458-b3bb-b2e7b672f75c&MedyaKodu=58d4f9c5-acfd-4121-989d-a2cd3e4bc726

Videodaki araçla G serisi bir mercedes karşılaştırılamaz bile teknik verileri çok farklı araçlar.

Etiketler

yasarergun' Alıntı:
siz oradan LC dizelle 3. vitesle çıkın sigarayı bırakacağım :D :D :D
iyi akşamlar hocam,LC oradan üçüncü vitesle çıkar hocam ama sigarayı bıraktıracak şekilde değil zaten sen sırını belirtmişsin yazıda diyorsunki SİZ kelimesi önemli çoğul o zaman rahat çıkar hocam çekerler

amigo' Alıntı:
Mahmut usta cinilde görüsürüz inerim ama cıkabilirmiyim , cok zor hatta imkansız ama deneyecegim:smiley:)
Hamdi bey senin araç orayı zorlanmadan çıkar hiç merak etme çıkamazsa kabahat sendedir 2 takviye ile dene

mahmut usta, nazim , neredesiniz baylar ?? cevap hakkinizi kullanin lutfen...

bu mevzu gundem olacak , kesin.....

hayirli seyirliler, hangi vites'de olursa olsun :D :D

mehmet becce'nin kaldigi bolum.

http://www.facebook.com/topic.php?topic=15247&post=88043&uid=88277666222#!/video/video.php?v=1968715304983&oid=88277666222

Butun videolar
http://www.facebook.com/topic.php?topic=15247&post=88043&uid=88277666222#!/video/?oid=88277666222&s=15

hepsini izledim.. benim 35 lastikli ve kilitli cj ile çıkabileceğimi düşünüyorum. Ama çıplak gözle görmek gerek..

Bizde 1997 yilinda ilk gitmistim cok dik gelmisti inmemistik, iyi ki inmemisiz, gunes batiyordu geri donerken orda sabahi bulurmusuz.

Değerli üstadlar sizleri tebrik ederim. Ben geçen hafta gittim ama inmeye cesaret edemedim. O yolu yayan tırmanırken de iyi ki etmemişim diye kendimi takdir ettim :smiley:

jeep' Alıntı:
hepsini izledim.. benim 35 lastikli ve kilitli cj ile çıkabileceğimi düşünüyorum. Ama çıplak gözle görmek gerek..

Göle iki hafta önce gittik ;D CJ ile değil KJ ile.. Yürüyerek indim.. Mercedesin çıktığı kısmı gördüm. Ama en aşağıdan çıkışı göremedim. Eğim konusunda herkesle iddiaya varım 30 dereceden dik değil. Ama zemin çok gevşek. Tırmanma değil tutunma problemi yüzünden araçlar çıkmıyordur. Toplu kalabalık bir gezi düzenlenip, çıkış yolundaki taşlar temizlense bence bütün 4x4 ler çıkabilir..
Bizim gezi fotoğrafları
http://www.gazoff.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=130

jeep' Alıntı:
Göle iki hafta önce gittik ;D CJ ile değil KJ ile.. Yürüyerek indim.. Mercedesin çıktığı kısmı gördüm. Ama en aşağıdan çıkışı göremedim. Eğim konusunda herkesle iddiaya varım 30 dereceden dik değil. Ama zemin çok gevşek. Tırmanma değil tutunma problemi yüzünden araçlar çıkmıyordur. Toplu kalabalık bir gezi düzenlenip, çıkış yolundaki taşlar temizlense bence bütün 4x4 ler çıkabilir..
Bizim gezi fotoğrafları
http://www.gazoff.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=130

Göktug bey bir iş makinası inip düzenleme yapması lazım yada zeminin komple temizlenmesi lazım o da parkuru kolaylaştırır amacından çıkmış olur bence orjinal hali daha iyi :smiley:bu arada tebrikler geziniz çok güzel geçmiş emeğinize saglık....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR