Çorum Off-Road Gezilerimizden Kareler (Şubat 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 997799 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,664
Ynt: Çorum Off-Road Gezilerimizden Kareler (Şubat 2010)

...

5

7

8

9

Etiketler

Çorumlu arkadaşlar güzel bir gezi olmuş Ben aranızda Bülent Konuk arkadaşı göremedim gözlerim bir taraftanda onu aradı .. İzmirden saygılarımla

güzel bir gezi olmuş, fotoğraflar harika paylaşım için teşekkürler

teşekkürler, aslında yapılan gezi diil tam off-road dır, parkurumuz epey zorlu standart araçlarla sadece yol da gidilebiliyor diğer tırmanış ve zorlamalarda farkettiyseniz çok fazla araç yok....

Levent çok teşekkürler...Özverili bir arkadaşsın...Aranızda olmak güzel..
Karelerin daimi olması dileğiyle....

çok güzelmişşş valla kıskandım ;) ..yanlız siyah zj de plaka yoktu bu araziye giderken yapılması gereken bir şeymi şartlarmı öyle geliştiii :D

Selam Arkadaşlar

Tek kelime ile bir süper bir gezi olmuş,süper resimler elinize tekerlerinize sağlık. ;)

ayhanayhan' Alıntı:
çok güzelmişşş valla kıskandım ;) ..yanlız siyah zj de plaka yoktu bu araziye giderken yapılması gereken bir şeymi şartlarmı öyle geliştiii :D

abi düşecekti söktüm arazide....aslında arazi için normal plakalıklar çok sıkıntılıdır, hele çamurda falan plakayı düşürünce ara ki bulasın, plakanın üstünden de civata atmak lazım...

damast' Alıntı:
Selam Arkadaşlar

Tek kelime ile bir süper bir gezi olmuş,süper resimler elinize tekerlerinize sağlık. ;)

teşekkürler....

hypnoz19' Alıntı:
Levent çok teşekkürler...Özverili bir arkadaşsın...Aranızda olmak güzel..
Karelerin daimi olması dileğiyle....

fotoları sen de bulsan hoş olacak aslında...

Çorum GEZENBİLİR off-road gurubuna bu güzel resimler için ve motosikletleri ile katılıp destek veren arkadaşlarada ayrıca teşekkür ederim,işte gerçek birliktelik budur.Motosiklet,ve 4x4 off road paylaşımı.

47

29032009204

Üstteki cross motorla Dr.Ateş bey gezimize katılıp balçık, kar, buz, çamurda başarılı bir gezi yaptı,
race grubu da çorum yıldırım motor ekibi Selahattin Yıldırım ve arkadaşlarımızdı, beni vitara ile battığım yerden kurtaran race motorcu grubu olması da çok komikti geçen sene olan bi gezide...

1-2 foto daha ekleyelim...

50

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR