Cumhuriyet Bayramı Ankara Korteji Görselleri (29 ekim 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozgursenyurt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,552
Ynt: Cumhuriyet Bayramı Ankara Korteji Görselleri (29 ekim 2011)

.

P1110132 r

Etiketler

Sizi kutluyorummmmmm süper kareler

Özgür bey organizasyonunuz için başta size ve katılımları için tüm arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederim.
İyiki varsınız.

Arkadaşlar çok güzel etkinlik oldu, iyi ki katılmışız. Tadı damağımda kaldı valla...[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

benim araba altına kaçırdı yanlışlıkla:smiley: önceki gün çok su içirmişim. fazlasını bıraktı:D[attachment=5]

2

3

4

5

9

Tunalı Caddesi McDonalds'ın önündeki kırmızı ışıkta dururken bir amca gözyaşlarını tutamadı...
"Ağlattınız beni çocuklar" dedi. Eşimle ne diyeceğimizi bilemedik elimiz ayağımıza dolandı.

Sentinel' Alıntı:
Tunalı Caddesi McDonalds'ın önündeki kırmızı ışıkta dururken bir amca gözyaşlarını tutamadı...
"Ağlattınız beni çocuklar" dedi. Eşimle ne diyeceğimizi bilemedik elimiz ayağımıza dolandı.

Ellerinden öperim o amcamın.

Sentinel' Alıntı:

OO Amcayı bulup elini öpmek isterdim.....

yavuz-çelikel' Alıntı:
Özgür bey organizasyonunuz için başta size ve katılımları için tüm arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederim.
İyiki varsınız.

ne demek yavuz abicim ben çok teşekkür ederim katılımlarınız için... :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

devam,

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

093

094

098

099

100

.

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

102

103

105

106

Sentinel' Alıntı:

ve bunun gibi bircok olay yasandı gezi esnasında helal olsun size diye bağıran vardı yine yaslı bir cift olarak ayrıca anıtkabirin onunden geciste cok duygusal dı.

Katılanlarda halkın tepkiside harikaydı, Başta Özgür olmak üzere herkese teşekkürler. Foto ve Videolar için Erenime ayrıca teşekkürler.

[attachment=1]

Devamı gelecek ;)

100 0883

ve bir adet video kaydı ;)

http://www.dailymotion.com/video/xm18ni_29-ekim-2011-cumhuriyet-bayramy-kutlama_auto

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR