Dedegül Dağları Kamplı Off-Road Gezisi (7-8-9 Kasım 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KOCACOBAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,086
Ynt: Dedegül Dağları Kamplı Off-Road Gezisi (7-8-9 Kasım 2008)

ISUZU

N609773874 956880 4008

N609773874 956883 4782

Etiketler

Paylaşım için teşekkürler... Gidilen bölgeler, yol ve etaplar hakkında biraz daha bilgi (mesafe, yükseklik, hava durumu, vb.) verebilir misiniz?...

ısparta nın aksu ilçesine bağlı bir yerde DEDEGÜL Dağlarında yüksek rakım 2998
gittiğimiz dönemde hava özellikle sabahları güneş altında iyi güneş gitmeye yakın bir hayli soğudu tabi. ama şimdi eminim çok soğumuştur. bayramda orada farklı bir faliyet düşünüyoruz sanırım o zaman parkurlar tamamiyle istenilen şekli alır. antalya asfalttan 250 buluyor. ancak 2 dağ yolu var ayrı ayrı. 130 km.umarım yararlı olmuştur. ama merak ettiğiniz farklı şeylerde varsa cevaplarım...

Dağ,taş,doğa,bitkiler bir harika...Ancak yanan yerleri görünce içim kan ağladı.

Paylaşımınız için teşekkürler...

ne yazık ki öyle bir tepki ve hareket bekledim insanlardan
ama bu konu ile ilgilenen tek siz çıktınız. asıl ben tşk ederim.

KOCACOBAN kışın dedegöl ve çevresindeki yaylalara gezimiz olacak istersen şimdiden bana ulaş bağlantı kuralım dagcivolkan@gmail.com.(karın düşmesini bekliyoruz)nivatr Antalya tayfası.

Sayın kocaçoban resimler için teşekkürler
Bende bir D-MAX binicisi olarak macera ruhunuzu önemsiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR