Defender 130 3,5 V8

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hsbasar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,163

hsbasar

Zirve
Yer
Ankara
3,5 V8 benzin + LPG
Tek karbüratör dönüşümü yapıldı. Çift blos monte edildi. Hem gazda hemde benzinde düzenli çalışıyor.
4 disk fren.
Hidrolik direksiyon
2" get ile yükseltme
LR snorkel
Tavan bağajı
4 adet 4000 km de 33" (255/85/16) Cooper ST lastik.
Webasto
Sony radyo CD mp3 çalar
2 adet istepne taşıyıcısı ve istepneler

Daha fazla fotoğraf için youtube'da "Defender 130 Black Sea Region" yazıp videoyu izleyebilirsiniz.
Arazi videosu için "Defender 130 v8 HSB"

Aracın fiyatı 29.000 TL, Çadırla beraber istenirse + 2000 TL

1 5

1 9

1 15

1 24

1 57

Etiketler

Ynt: Defender 130 3,5 V8

Hocam aracınızı bir süredir ilan verdiğiniz sitede takip ediyorum. Gerçekten güzel bir araç :smiley: Bende defender hastalığına kapıldım. Var olan aracımı (2011 seat ibiza) 26.000₺ fiyata satmayı ve 90lık kasalardan alıp toparlamayı düşünüyorum.

Hayırlı satışlar diliyorum. İnşallah kıymetini bilen birileri alır ve hayrını görür :smiley:

mkilli' Alıntı:
Hocam aracınızı bir süredir ilan verdiğiniz sitede takip ediyorum. Gerçekten güzel bir araç :smiley: Bende defender hastalığına kapıldım. Var olan aracımı (2011 seat ibiza) 26.000₺ fiyata satmayı ve 90lık kasalardan alıp toparlamayı düşünüyorum.

Hayırlı satışlar diliyorum. İnşallah kıymetini bilen birileri alır ve hayrını görür :smiley:
daha once toplamadiysaniz o islere bulasmayin :smiley: verin ibizanizi takasa alin yapilmis bi 90-110-130luk bi defender en guzeli

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tavsiyenize kesinlikle katılıyorum. Ancak, sizlerin tavsiyeleriyle düzgün bir usta bulup, aracı sıfır yapmak mı? Yoksa ne yapıldığını bilmediğim bir defender almak mı ona karar veremiyorum. :smiley:
Eğer aramızdan birileri 90'lık uygun bir defender satacak veya takas edecek olursa kesinlikle görüşmek konuşmak isterim :smiley:

en guzelini toplayip sattim hic abartmadan 30-35bin tl ye mal oldu aracida 15-20bin tl sayanlar var 50bin tl diyelim kabasi.21bin tl ye sattim araci :smiley: bu is boyle bi is.binmek icin yaparsin istedigin gibi olmaz yolda birakir egilip yatamazsin aracin altina zorlar :smiley: kolay bi is degil onu soyliyim net olarak.yine de karar senin ben olsam bi daha girmezdim o iśe defender farkli bi olay yasam tarzidir.ne yapildigini bilicegin araclar var baktigin zaman anlarsin araca bunlar yapilmis diyebilirsin anlayan birisi varsa yaninda daha iyi :smiley:

Üstadım tam olarak korktuğum şeyleri yazmış oldun :smiley: dediklerine tamamen katılıyorum masraf ediyosun ve ettiğin masrafın karşılığını aracı satarken alamıyorsun.. Bir çok konuyu okudum sizlerde aynı şeyleri söylediniz :smiley: bakalım heves ediyorum ama belki ilerde maddi gücüm daha fazla olursa hiç binek aracımı satmadan bir defender sahibi olurum.. :smiley:
Çok teşekkür ederim paylaştığınız kıymetli bilgiler için :smiley:

insallah oyle yaparsiniz.bu araciniz ile jeep zj-xj alabilirsiniz.suziki samurai jimny vitara gibi araclar alabilirsiniz.hazir yapili olanlari var.genelde bu isten sikilmis olan butcesini asmis olan arkadaslar satiyo sizin aracinizda bicilmis kaftan :smiley: takasa kabul edicekleri bi arac.hayirli gunler dilerim

mkilli' Alıntı:

Hayırlısı olsun. Arkadaşlarda yazmış, toplatmak sabır işidir. Eğer düzgün yaptırabilirseniz, her tarafına elinizin değdiği, her huyunu suyunu bildiğiniz bir aracınız olur.

Bu nedenle, şimdiye kadar araçlarımı kendim hazırladım. Hem hazırlarken hemde kullanırken keyif aldım.

Gerçi defender alırsanız eliniz hep üstünde olur. Araç lego gibi sürekli bir şeyler söküp takıyoruz.

Hayırlı satışlarınız olsun tekrardan :smiley: ilanınızda da aracın içi ile alakalı çok fazla bir resim yok mümkünse buradan paylaşabilir misiniz? Belki satışın hızlanmasında faydası olur..

İçinde hiç foto çekmemişsiz :smiley: sahibinden deki ilanda bir kare var. İlk fırsatta çeker eklerim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-defender-130-3%2C5-v8-122551378/detay

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR