Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gomera Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,015
Ynt: Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

DR.ÖZHAN' Alıntı:
onur bey ako jatla görüştüm takılır dıyor lar burdakı bayısı de takılı dedı haziranda gelegekmiş jantlar gelsın bıdaha bakıcam artık.
baktım taha bey bende bundan düşünuyorum bekiyecem biraz, cok güzel duruyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-range-rover-defender-16-jant-takimi-bk-390-31828610/detay

bu jant defender jantı 8'' buna olmaz ve ilandaki jant ise toyota jantı 7'' belki ona olur ama göbeği kaybede bilmekiçin2.5'' spencer eklemek lazım ayrıca 750x16 lastikler tabanı 16 cm jant ise 17.78cm genişliğinde bu demek oluyor ki lastik yanakları jant yanaklaına oturmaz en ufak kasiste lastik jantdan çıkar ama dersen 235/85R/16 lasatık dakacağım ona birşey diyemem

Etiketler

bu jant defender jantı 8'' buna olmaz ve ilandaki jant ise toyota jantı 7'' belki ona olur ama göbeği kaybede bilmekiçin2.5'' spencer eklemek lazım ayrıca 750x16 lastikler tabanı 16 cm jant ise 17.78cm genişliğinde bu demek oluyor ki lastik yanakları jant yanaklaına oturmaz en ufak kasiste lastik jantdan çıkar ama dersen 235/85R/16 lasatık dakacağım ona birşey diyemem
[/quote]

dogru söylutorsunuz sonradan tekrar göruştum lastıkcıyle yanaklardan atabılır dedı kendısınıde land için jant sıparışı varmıs jantlar gelınce görüşeceğim tekrar bıraz daha bekleyıp lastıkile takım mı degiştireceğime kara verıcem. cok teşekuredrım yardımız için.

arkadaşlar bırakın bu işleri.
piyasadaki kaç tane jant orj. replikalar olmasa millet aç kalı ve kimsede jant mant değiştiremez...

arkadaşlar standart benzinli defender e bk 390 jant la 31 inc mt lastık takmak istiyorum fikrinizi almak istedım lastıkler surtme yaparmı mekanıkte sorun olurmu yazkış hafta içide kullandıgım bı arac hıdrolık de degıl nasıl olur fıkırlerınız neler teşekürler şimdiden :smiley:

arkadaşlar bende yabancı bir siteden bu jantı buldum.
http://www.paddockspares.com/
yukardaki sitedede gördüm şimdi baktım kaldırılmış herhalde stokları bitti.
ben bu janta bayıldım türkiye'de bu jantı satan varmı???

7170 jc8131 7x16 defender 4x4 alloy wheel black

Arkadaşlar Nereden bulacağız bu jantı.

İzmir de bayii falan var mı acaba?

bk 390 akon jant olması lazım netde bi araştır izmirdekı satıcılarına yönlendireceklerdir seni yada burdan fiyat alıvereyım senın için ?

DR.ÖZHAN' Alıntı:
bk 390 akon jant olması lazım netde bi araştır izmirdekı satıcılarına yönlendireceklerdir seni yada burdan fiyat alıvereyım senın için ?

Buradan fiyat alayım derken nereyi kastediyorsunuz?

Fiyat alırsanız sevinirim yada bir telefonu varmı bu firmanın.

İlginize şimdiden teşekkürler

ONTURK' Alıntı:
Buradan fiyat alayım derken nereyi kastediyorsunuz?

Fiyat alırsanız sevinirim yada bir telefonu varmı bu firmanın.

İlginize şimdiden teşekkürler

benım aldığım yerden yr-enı fiyatı nedır kaca veriri ögnebilirim sizin için benım aldıgım yerin nosunu özelden pm j atayım bi konuşun istersenız 3 takım aynı jantdan aldık biz burdakı landlara degişik ebadda daha alcak olan at takanlarda oldu

Arkadaşlar bende bk 390 siyahlı olandan aldım bu gün 5 adet lastik olarak karasız kaldım 285/75/16 ebadında marshall kl 71 mi yoksa cooper stt mi alıyım herkez faklı birşe diyor kafam karıştı .

Cem Bey Merhaba;

Aklınızı markalarla karıştırmak istemem... Bende uzun zaman aynı konuları araştırdım. Varılan noktada şu: Lastik, jant bunlar sizin zevkinize göre ve kullanımınıza göre seçilecek şeyler. Kimse kolay kolay git bunu al demez. Herkes kendi kullandığından memnunsa onu önerir. Yani reklamlardaki gibi herkes size dönüp Lassa'dan şaşırma falan demez :smiley: Mesela bende de Lassa'nın OK-200 serisi lastik var... Çamura yada sert araziye girmediğim sürece gayet tatminkar. Asfaltta yakışı ekonomik. Ayrıca kendisi de ekonomik :smiley: Ama daha 3.000 KM'den az yapmış olmama rağmen aklımda değiştirmek var. :smiley:

SAYGILARIMLA

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri