defender ı nasıl yapalım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merolzö Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 183
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,749
Ynt: defender ı nasıl yapalım

Oğuzhan bana bu arabanın satılığa çıkacağını tahmin ettiğini 2 ay önce söylemişti baya çözmüş burayı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Etiketler

Ynt: Defender I Nasıl Yapalım

oguzhan3434' Alıntı:
nedense tum yapim asamalari olan araclar satiliga cikiyor.nedense 10-15bin butce var diyipte 45-50bin tl harcaniyor.nedense yapilir yapilmaz istisnasiz hepsi satiliyor ve nedense biz iscilik yaptirirken 5 lira tutarken forumdaki iscilikler 10 lirayi buluyor.arada bi cok nadir de olsa bizim 5 liraya yaptigimiz is 1 lira tutuyor onlarin araclari satilik degil ama durustce gorduklerimi yazdim bu yazi bazilarini kizdiricaktir ama gercek.bakin gecmis yazilara acilan topikleri okuyun hepsi satilik.hayirli satislar size de

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ben de topladıktan sonra ilk anda satmaya niyetlenenlerdendim, ama sonra 1 2 kez araziye çıkınca fikir dğeişti, kolay kolay ayrılamam daha:D

:smiley: arkadaşlar aslında insan okuyunca bir an stres oluyor fakat belli bir süre sonra hak veriyorum yapılan yorumlara,
bu yazıyı yazarkende belki bu forumda yazdıklarımın içinde en faydalı olacağını düşündüğüm yazım bu
defender oyle bir konuki aslında araç gibi bi araç gibi bir konu değil yazdığım rakamların bu kadar agresif oluşuda bundan kaynaklanıyor yanı defender la benim aramdaki ilişkiden kaynaklanıyor bazen bir konu oluyor bunun sebebi sensin diyor elinden hemen çıksın diye saçma sapan bir rakam yazıyorsun, bereket gelip o arada kapora veren olmuyor,
bu bir satış stratejisi gibide algılanabilir :smiley: fena fikirde değil hani bak boyle durum yazınca hopla gel gibi :smiley:

çok dağıtmayayım defender spesifik bir konu hatta okadar ilginç ki aynı usta aynı parçayı aynı kişiye farklı rakamlara yapabiliyor belki güzel yanlarından biride bu ki zaten benim bu konudada farklı görüşlerim var
örnekse falan ustada falanca parçalarını sunları yaptırdım gıbı cumleler ıcınde yuzeltılen ustaların yuzde 95 i benim için işinden bıkmış insanlar hak veriyorum onlarada seninlemi uğraşsın :smiley:
yani kişi bu parça çok güzel görünüyor bu adamı öldürür der ( haklıda olabilir o parça yüzünden ilginç durumlar yaşanabilir ) ....... :smiley: bir başkası oparçayı değiştirebilir mesela kimi aracına su borusuyla rollbar yaparken bir başkası orjinalini alır kimi sac jant kullanır kimi orjinal kimi aracından akan paslardan haz duyar ki gördüm böyle birini daha güç durduğunu düşünüyor kimi pasın p sini istemez aracında ben bu araçla pikniğe gidemiyorum kirlenir diye buda benim yaklaşımım yani bunun için ben ustaya beş lira verdim bide yarım döner aldım :smiley: neden o okadar fazla vermiş yaklaşımı bence mantıklı değil bu sadece benim için değil forumda isim verebileceğim bir çok kişiye haksızlık olur, velhasılı bu bakış açısı maliyet makasını açar yanı harcalamar kısmına pek katılamıyorum fakat bir diğer aradaşımızın bu parayı harcayığta bu fiyata satman mantıksız fikrine katılıyorum aracın fiyatını güncelledim 74,000 tl

:smiley: bu fiytlandırma konusunda babamın çok güzel bir lafı var
baba deve bir pula oğlum goyda gel baba deve beş pula oğlum alda gel .

Rakamlar korkunç bu kadar para harcamış aracı satmak ayrı bir korkunç.

Bende alıp toplum diyorum lakin yolun sonu görünmüyor,

Lakin güzel araç yapılmış yapanın paylaşmanın eline sağlık ama nerdeyse sıfır araç parasına malolmuş birde vergisi olsa sıfır defender parası.

merolzö' Alıntı:
yeli lastikler lastikler yokohama 165/75/16 kucuk ve dar olur dıye dusundum ama gayet olcusu yerınde bence sızın fıkırlerınızde cok onemlı benım ıcın 50mm spacer ve dodik te takacağım araştırıyorum,

Valla Yakışmış...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR