Defender Vinç Tamponu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nordic1903 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,315

nordic1903

Grizzly Bushcraft
Yer
Kavacık - Istanbul
Web
www.imageresim.com
Sevgili Gezenbilir Ailesi ;

Aşağıda fotoğrafları görünen vinç tamponu ve ön koruma'yı İstanbul ya da Ankara'da nerede yaptırabilirim ? İmalatı için ölçüleri nereden bulabilirim ?

Saygılarımla

Cenk

Costate11

Semadrive16

Costate13

Etiketler

Ynt: Defender Vinç Tamponu

nordic1903' Alıntı:
Yunus çok şık olmuş..Peki üstüne benim istediğim korumayı ekleyebilirmiyiz ne dersin ?

Şekil olarak güzel ama eskiyi anımsatıyor yoksa yapması kolay camel trophy tamponu

nordic1903' Alıntı:
Yapaliriz yani ;D ;D

Ankarada Oto Özdal da sepet diyorlar galiba orjinal otokar üretimi olan bu ön korumalardan vardı bir ara.

Şahsi fikrim tamponda vinç çıkıntısını öne doğru değil yukarı doğru verirseniz daha etkin bir kullanımı olur, öne çıktıkça yaklaşma açısını bozuyor.

discovery-V8' Alıntı:
Ankarada Oto Özdal da sepet diyorlar galiba orjinal otokar üretimi olan bu ön korumalardan vardı bir ara.

Şahsi fikrim tamponda vinç çıkıntısını öne doğru değil yukarı doğru verirseniz daha etkin bir kullanımı olur, öne çıktıkça yaklaşma açısını bozuyor.

Yavuz Abi ;

Örneklerde gösterdiğim de yukarı doğru sayılır mı :smiley: Ben o modeli çok beğendim..Mutlaka bilirsin sen Bio Bonatti Project'i ..Benim Abbas'ı o hale getirme amacındayım..

Saygılar

Cenk

cenk bey merhaba.
Antalyada birisi yapıyor bagaj ve tampon ama bagajlarda yaptıran arkadaşlar problem yaşadı malzeme zayıf diye aslında şimdiye kadar gördüğüm en güzel bagaj diyebilirim biraz malzemeyi güçlü kullanıp kaynak yerlerini sağlam yapsaymış çok daha güzel olucakmış

alanya3365' Alıntı:
cenk bey merhaba.
Antalyada birisi yapıyor bagaj ve tampon ama bagajlarda yaptıran arkadaşlar problem yaşadı malzeme zayıf diye aslında şimdiye kadar gördüğüm en güzel bagaj diyebilirim biraz malzemeyi güçlü kullanıp kaynak yerlerini sağlam yapsaymış çok daha güzel olucakmış

Merhabalar ;

Malzeme olarak tavsiye edebileceğiniz bir materyal varmıdır ?

Saygılar

Volkan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR