Dünya'nın En Hızlı 4x4 Aracı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hus55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,146

Etiketler

Ynt: Dünya'nın En Hızlı 4x4 Aracı?

Tempus' Alıntı:
Mercedes G 3 kapı ve V8 dizel olsa da binsek. şahane arabalar söylenecek söz yok. Bir 4x4 araca fabrikasyon ön arka kilit konuyorsa adı ne olursa olsun saygı duyarım param yetersede alırım :smiley:

Doğru söze diyecek birşey yok..

Bu "malumun ilamı" dır..Ve noktadır.

Saygılar,

my point exactly dear friends ! :D [aynen oyle].

G serisi gercekten ikinci bahari yasiyor. ilk piyasaya cikisinca cok sukse yapmadi malesef. medya ve oto dunyasinin beklentisi hayli fazlaydi. ancak mercedes biliyordu herseyin zamani varmis....ve o zaman simdiymis...G'yi kullanan ve seven tum arkadaslari selamliyorum, saygilarimi sunuyorum.

hus55

Hızlı 4x4 haa? Subaru impreza türünden bir aracı çağrıştırıyor bu tarif. "En güçlü" deseniz belki daha mantıklı olurdu... Zaten linkini gönderdiğiniz sitede de öyle diyor. "Hızlı" değil..

Azerbaycan' da 2010 model bir G55 le seyahat etme firsatı bulmuştum. Peşimizden gelen VX100 kullanan dostlarımız telefon açıp yahu yavaş dediklerinde anladıkki kilometre saati mil üzerindenmiş ve hiç bir viraj kasis bizi etkilemiyormuş. Aslında ben VX100 hayranıydım ama o zaman aşık oldum G55'e. Zor şartlarda da hiç küçümsenmeyecek üstünlüklerini de kendi gözlerimle gördüm. Ama fiyat konusunda durup düşünmek gerekiyor. Eee o kadar kusur kadı kıznda da var değilmi.

dünyadaki en iyi markanın en iyi modelidir G serisi. kalkıp cj yle toyotayla kıyaslayanlarda sağolsunlar konuya renk katmışlar hala gülüyorum vallahi :smiley:

Kuzguna yavrusu güzel görünür herkes bindiği aracı övmüş paraya göre araba g serisi kıyas götürürmü başka araçlarla

olasiliksiz merhaba ! yorumuna cevap veriyordum da......arkadaslar benim yerime super biseyler yazmis.

birde kusura bakma turkce'm ingilizceme gore hatali olabilir. [ aslinda duzeltiyorum , en hizli 4x4 yazmam yanlisdi. en guclu, en hizli, en karizmatik, en asalelti, en rakibi olmayan, zamana tarz ve modaya meydan okuyan 4x4 suv arac demekistedim ;D ]

hayirli aksamlar...

hus55

mstdgbkn' Alıntı:
dünyadaki en iyi markanın en iyi modelidir G serisi. kalkıp cj yle toyotayla kıyaslayanlarda sağolsunlar konuya renk katmışlar hala gülüyorum vallahi :smiley:
toyotayı karıstırmayalım lütfen
bu yazınıza bende güldüm şimdi

hadi karakteri olan markaların fanı olunabilir saab, volvo... mercedes ve bmw yi zaten saymıyorum. ama toyota biraz komik oluyor. sonuçta dünyanın en sıradan arabası. nesini mercedesle kıyaslıyorsunuz anlamadım. ayrıca bu son yazımdır.

Mercedes gerçekten iyidir. Ama Toyota da iyidir. Kimine göre ise LR en iyisidir. Bazıları ise Dacia en iyisidir der. İnsanoğlu çeşit çeşit. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Mesela benim için herhangi bir kazada içinden sağlam çıkabileceğiniz her araba iyidir.

yaw kardes nesin necisin bilmiyorum ama toyota gibi bi markaya sıradan diyen bi sen varsındır mercedes sana madalyamı taktı reklamını yapıyosun
son yazımdır diyosun birde ya ne komik millet olduk biz senin bu söylediğine kargalar gülmez burdan göç ederler be
inanılır gibi degil
sıradan ve toyota hahahahhhhhhhhhhhhaaaa

aslanaybars, kusura bakam kardes, kesinlikle toyota iyi arac. sahip olmadigim tek 4x4. pajero,patrol,90,disco kullandim ama toyota hic nasip olmadi....

toyota mercedes kadar saglam,belki de daha da saglam. hic haksizlik etmeylim. maksat biraz samata ses olsun... kimsenin kotu niyeti yok eminim.

saygilar huseyin.

abi millet boş boş konusunca ayar oluyorum vatandas nissana biner mercedesi över toyotaya söver olmus bu nasıl iş anlamadım anlıyacagın bos muhabbet..
saygılarla hüseyin agabey yavru vatana selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.