Dünyanın İlk ve Tek Off Road IP Televizyonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pajerocyprus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,584

Etiketler
Ynt: Dünyanın İlk ve Tek Off Road IP Televizyonu

arkadaşlar bu tv yi izlememize sebep olan arkadaşımıza teşekkür edeceğim ama teşekkür yetmez. bir adet sıfır unimog alacağım. söz...

yanlız.... İnşallah maddi durumum iyi olduğunda alacağım bu tv tam benlikmiş. harika... teşekkürler...

Emeği geçenlere teşekkürler. Ellerine sağlık.

Ne yapmaktasınız, farkında mısınız?

[attachment=1]​

Her şey iyi güzelde;
Tv' nin tanıtım resmi olarak konunun başındaki resime dikkat çekmek isterim!
Resimdeki Cj'nin kapısı yok, ÖN SAĞDA OTURAN ÇOCUĞUNDA EMNİYET KEMERİ YOK!!!!
Bi aksilik olsa kim kime hesap verecek, babası annesinemi?, annesi babasınamı?, vicdan hesabı nolcek? Yoksa çocuk senin değil, sana ne mi dersiniz?

Tanıtımında böyle bi duyarsızlık yapanları, farketmeyenleri, uyarmayanları, yetkisi olupta ses çıkarmayanları K I N I Y O R U M!!!!!!....

Buraya güzel felan yazan doğa sever off-road' cu arkadaşlara sesleniyorum, hadi ben yeniyim!
Hiçbiriniz bunu farketmedi mi? Duyarlılığınıza ve dikkatinize hayran kaldım!!!!

O fotoğraf BU TERTEMİZ SİTEDEN KALDIRILMALI!!!! , bence.....

218

Yukarıdaki tepkime kim, ne yapacak? Merak ediyorum!

Konuyu açan üye; "mynet bizi haber yapmış" diye yazmış yukarılara bi yere, linkte vermiş.
İnşallah bi kısım medyada, bahsi geçen fotoyu kullanarak "bu hobi cana kast ediyor, yetkililere duyuruyoruz" diyerek haber yapmaz.

Bana biraz degil hatta baya abartıyorsunuz gibi geldi yanındakının cocuk oldugunu nerden biliyorsunuz

Sayın Alfonse,

Fotoğraftaki kişinin çocuk olduğunu pek sanmıyorum.Ayrıca belinde de kemer var gibi geldi bana.
Kaldı ki; çocuk olsa bile, Amerikalılar bizim gibi off-road yapmaya çıkıyoruz diye araziye dalıp iki bira içip sarhoş olan sonra araçlarını kıran insanlar değiller.Bizim kadar sorumsuz değiller kısacası.Bizler daha bu fotoğrafı görüp "çocuk bu ne yapıyor bunlar böyle" diyene kadar onlar işin başında daha bu muhakemeyi yapmış, ve bu duruma göre oraya oturacak insanın yetişkin ve tecrübeli olması gerektiği akıllarından geçirmiştir.

Alfonse' Alıntı:
[attachment=1]​

Her şey iyi güzelde;
Tv' nin tanıtım resmi olarak konunun başındaki resime dikkat çekmek isterim!
Resimdeki Cj'nin kapısı yok, ÖN SAĞDA OTURAN ÇOCUĞUNDA EMNİYET KEMERİ YOK!!!!
Bi aksilik olsa kim kime hesap verecek, babası annesinemi?, annesi babasınamı?, vicdan hesabı nolcek? Yoksa çocuk senin değil, sana ne mi dersiniz?

Tanıtımında böyle bi duyarsızlık yapanları, farketmeyenleri, uyarmayanları, yetkisi olupta ses çıkarmayanları K I N I Y O R U M!!!!!!....

Buraya güzel felan yazan doğa sever off-road' cu arkadaşlara sesleniyorum, hadi ben yeniyim!
Hiçbiriniz bunu farketmedi mi? Duyarlılığınıza ve dikkatinize hayran kaldım!!!!

O fotoğraf BU TERTEMİZ SİTEDEN KALDIRILMALI!!!! , bence.....

Alfonse' Alıntı:
Yukarıdaki tepkime kim, ne yapacak? Merak ediyorum!

Konuyu açan üye; "mynet bizi haber yapmış" diye yazmış yukarılara bi yere, linkte vermiş.
İnşallah bi kısım medyada, bahsi geçen fotoyu kullanarak "bu hobi cana kast ediyor, yetkililere duyuruyoruz" diyerek haber yapmaz.

Sayın Alfonse

Bu formda ben sizden daha yeniyim.
O fotodaki 18-20 yaşlarında bir delikanlı boyutlarında bir kişiye benziyor.
biraz provakatör gördüm sizi.
birazda mikser misali.
Haklısınız yaş 34 babamda beni ne zaman görse yanaklarımdan şapur şupur öper. ona göre ben hala çocuğum. ;)

mogzilla ceyar' Alıntı:
Sayın Alfonse,

Kaldı ki; çocuk olsa bile, Amerikalılar bizim gibi off-road yapmaya çıkıyoruz diye araziye dalıp iki bira içip sarhoş olan sonra araçlarını kıran insanlar değiller.Bizim kadar sorumsuz değiller kısacası.Bizler daha bu fotoğrafı görüp "çocuk bu ne yapıyor bunlar böyle" diyene kadar onlar işin başında daha bu muhakemeyi yapmış, ve bu duruma göre oraya oturacak insanın yetişkin ve tecrübeli olması gerektiği akıllarından geçirmiştir.

Can kardeşim buda bana çok gerçekci gelmedi burda neyse heryerde aynı yüzlerce off road videosu izledim atmosfer aynı

2 bira içip şarhoş olanlar kısmına katılıyorum ve benimsemiyorum...

Eğer bu forumu karalamak amaçlı bir kampanya başlasa bunuda artım yönetiçiler düşünür biz off road yapmaya çalışanları bağlamaz..

ve butür basit konularla özelime mesaj gelmesinide istemiyorum.....

yunus bager' Alıntı:
Bana biraz degil hatta baya abartıyorsunuz gibi geldi yanındakının cocuk oldugunu nerden biliyorsunuz
Haklısınız, çocuk olmayabilir, yetişkin olabilir, zaten yetişkinlerde araba sallanınca veya bi sarsıntıda kapısı olmayan tentesiz araçtan düşmez, düşse bile yaralanmaz, yaralansa bu onun bileceği iş, bize ne, di mi?
Tv veya kuranlarla hiç bi zorum yok, hatta tvyi ben inceledim, güzel bi uygulama, ama bunu sunuşa, oradaki duyarsızlığa, dikkatsizliğe ve bu sitedekilerin bunu yakalayamamasına duyarsız kalamam, amacım mesaj vermek ve bu mesaj alınacak....
Bu konu ile ilgili tartışmak ise bana çok uzak. Mesaj açık. Alan alır....
Dolayısı ile herhangi bir polimiğe girmeyeceğim, manipulasyon yapmaya kalkışan olursada zaten burada yeterince ifşa olacak, onada bunada cevap veremem....
Selamlar.....

mogzilla ceyar' Alıntı:
Sayın Alfonse,
Fotoğraftaki kişinin çocuk olduğunu pek sanmıyorum.Ayrıca belinde de kemer var gibi geldi bana.
O kemer değil. T-shirtin sarkan kenarı. Araç Amerikada değil, yavru vatanda.
Ben fotoğrafı büyütüp, önce inceledim. İlgili Tv' yi seyredip, aracın nerede olduğunu anlamaya çalıştım.
Artı - Araç Amerikada olsa neolur, Ne demiş Ata' mız. "Yurtta sulh, cihanda sulh". Zaten öyle bi fotonun bu sitede yayınlanmasına izin verilmesi de tepkimin içeriğindedir.
Verilerden emin olduktan sonra tepkimi yazdım, ama siz incelemeden benim tepkime atlamışsınız. Belkide, siz, "niye Ip Tv' yi seyredeyim, niye fotoyu felan inceleyim, bana ne", dersiniz. Önemli değil, hatta "Neyse", konu ne ben olmalıyım, ne de siz.... Tartışılması, konuşulması, düşünülmesi gereken başka bişi bence.....

kobra' Alıntı:
Sayın Alfonse
Bu formda ben sizden daha yeniyim.
O fotodaki 18-20 yaşlarında bir delikanlı boyutlarında bir kişiye benziyor.
biraz provakatör gördüm sizi.
birazda mikser misali.
Haklısınız yaş 34 babamda beni ne zaman görse yanaklarımdan şapur şupur öper. ona göre ben hala çocuğum. ;)
Benimde yaşım 35, yaştaşmışız, ne güzel. Bi laf vardır, " bigün adam olcam, ama asla büyümücem", hoşuma gider benim bu laf: Tebessüm yaptırır yüzümde. Biraz provakötör, birazda mikser misali görmüşsünüz beni. Saygı duyarım düşüncenize, bi yaralama yok nasılsa. Yeni üyeymişsiniz, hoşgeldiniz. Keyifli ve verimli paylaşımlar dilerim.
Bu arada imzanız :
"Yeminimi bozdurmayın.
Saldırtmayın.
İsyanım var."
Biraz provakatör, biraz mikser misali gördüğünüz ben, imzanınızı çarpıcı buldum. Yeniden hoşgeldiniz....

yunus bager' Alıntı:
Eğer bu forumu karalamak amaçlı bir kampanya başlasa bunuda artım yönetiçiler düşünür biz off road yapmaya çalışanları bağlamaz..

ve butür basit konularla özelime mesaj gelmesinide istemiyorum.....

Forum bembeyaz, asla karalanamaz, biyerde karalama olursa, ben farketmediysem lütfen bana da haber verin. Üstüme düşenide yaparım, sertide yaparım. Dostumun düşmanı, düşmanımıdır. Bu forumda dostum benim. Foruma karşı duyarlılığınıza sevgiler. Tıpkı benim duyarlılığım gibi. İlgili konudaki tepkimde kendimce forumu korumak. Ama, yetkililer işini en doğrusundan bilir.
( Ek: Sayın Yol; bana "ilk anda" konuyla ilgili yorumunu bildirdi ve forumdaki tartışmalara karşı haklı fikirlerini belirtti )

"Basit" ; göreceli bi kavram. Özeliniz, adı üstünde özeldir. Merakta kalmayınız efenim.....

:-X ;) 8) "One minute" doldu, Daha da buraya yazmam... :-X ;) 8)

Forum karalanıyor diyen sensin ben degil
ister yaz ister yazma sana kalmiş eger bir sorun varsa ya Sedat bey yada en yetkili kimse onunla görüş

Selam Arkadaşlar,

kısa bir süre forma giremedik neler olmuş bitmiş :smiley:)

Sevgili Alfonse, web sitesindeki resimde yer alan olayda çocuk dediğiniz şahıs 20 yaşının üzerinde pilotta 40 yaşın üzerinde babası.
arabanın içi rollbarlı. Konuşma şeklinizden duyarlı biri olduğunuzu bunada saygı duyduğumu belirtmek isterim.

Sizlerin güvenlik kurallarına uygun offroad videolarınızı büyük bir memnuniyetle sitemizde yayınlamaktan onur duyacağımızı bildiririm.

Sevgi ve saygılarımıza

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR