Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SERKANEFE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,463
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 451,830
Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

mimar_ankara' Alıntı:
sayın troyeexplorer, kapılarda alt macera kiti plastiğin üstüne taktığınız ek koruyucular hangi aracın koruma plastiği. Ben de yanıma park edenlerin kapı dokundurmasından bıktım. Yaptırmak istiyorum.Teşekkürler.
Symbol un çıtaları parça numarası muhabbet başlığı altında 167 . Sayfada var

Etiketler

şu lzpartz artık türkiyede bir şube açsın kardeşim .millet uğraşıp durmasın artık..
https://www.youtube.com/watch?v=eXjdMNP_xJ0

2011 model di iyi bir fiyata sattım,

IMG 08531

FRENCH_duster

Yan aynalar gövde rengine boyandı
Spoıler
Arka duster yazısı olan bölgeye parlak siyah(piano black) uygulandı
kampana ve kaliper (frenler) kırmızıya boyandı
dacia duster adventure paketi gibi çeki demirleri kırmızaya boyandı vs.

2013 05 04 212404

2013 05 04 211207

cannnn' Alıntı:
FRENCH_duster

Spoıler
[/quote

can arasıra geliyon .yakıyon ortalığı gidiyon .çok güzel olmuş allah kaza beladan korusun

troyexplorer' Alıntı:
Kampanalar sarı renk daha hoş durmazmıydı

Vallahi düşünmedim degil açık yeşil bile düşündüm beyazla tatlı durur diye ama stop lambaları kırmızı olunca renk kombinasyonu olsun diye böyle yaptım :D

devit3' Alıntı:
cannnn' Alıntı:
FRENCH_duster

Spoıler
[/quote

can arasıra geliyon .yakıyon ortalığı gidiyon .çok güzel olmuş allah kaza beladan korusun
Teşekkür ederim Amin devit abi :smiley: Allah hepimizin araçlarını kazadan beladan korusun kazasız sürüşlerimiz olsun

ilgilenen arkadaşlara duyurulur...özel yapım motosiklet,bisiklet taşıma aparatı satılıktır.Ruhsata işletme derdi yok çeki demiri kullanılmadan özel aparatlarla ve hiçbir delme kaynak işlemi olmadan şaseye monte edilmiştir.Yük taşıma kapasitesi 400+ kg dır.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-dacia-duster-motosiklet-tasima-aparati-123984908/detay

troyexplorer' Alıntı:
Elia nın aksesuarlı bir aracında görmüştüm, yazı karakteri hoşuma gitti aynısını yaptırdım
ABİ BU YAZIDAN BENDE İSTİYORUM.LÜTFEEEEEEEEEEEEN SEN İSTERSEN AYARLARSIN...:smiley:) BİLGİSAYARDA KAYITLI VARSA MAİL AT ABİ BURADA Bİ REKLAMCIDA YAPTIRAYIM.YOKSA KİMSE BUNUNLA UĞRAŞMAZ.BİDE O AYNANIN ALTINDAKİ ÇIKINTI NEDİR ABİ?

create' Alıntı:
ilgilenen arkadaşlara duyurulur...özel yapım motosiklet,bisiklet taşıma aparatı satılıktır.Ruhsata işletme derdi yok çeki demiri kullanılmadan özel aparatlarla ve hiçbir delme kaynak işlemi olmadan şaseye monte edilmiştir.Yük taşıma kapasitesi 400+ kg dır.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-dacia-duster-motosiklet-tasima-aparati-123984908/detay
400+ Kg ı nasıl tespit ettiniz?

5 kişi en hafifi 95kg dı o da ben oluyorum arkasına çıkıp zıpladık.Aracın arkasını yere değdirmeye çalıştık ama başaramadık bundan daha zorlu bir deneme olamaz. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,149
Kaydolan Son Üyemiz
emrecozel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR