frontera a haynes kitapçığı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barrettm82a2 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,843
Ynt: frontera a haynes kitapçığı

ben beklerim önemli değil.adres bilgilerini özelden gönderirim. şimdiden teşekkürler selamlar saygılar.

Etiketler

ilgili haynes kitapçığı sadece "a" kasalar içindir. 3.2'lerle ilgili bilgi içermemektedir, bilginize.

Değerli arkadaşlarım, Haynes servis ve bakım kitabını internet üzerinden sipariş ederek aldım, ilgilenenler için bilgiler;
3454 - (kitap no.) Vauxhall/Opel Frontera 1991 - 1998 (J ve S kodlu) bezin ve diesel;
Benzinli modeller,2.0 litre, 2.2 litre, 2.4 litre, Diesel modeller 2.3 litre, 2.5 litre, 2.8 litre Ekim 1998 den önce üretilmiş araçlar için.
www.haynes.co.uk adresinden sipariş edebilirsiniz.
Fiyatı; 21.99 pound + 8.15 pound : 30.14 pound.
selamlarım ile.

92 model 2.4 i kitapcıgını yollarsan sevinirim

rsarikoc_61@hotmail.com şimdiden teşekkürler

Sayın rsarikoc, galiba bir yanlış anlama oldu, frontera bakım kitabı bende digital ortamda mevcut değil, ben kitaba sahip olmak isteyenler için adresi belirttim. Bu bilgilere ya digital ortamda sahip olan bir üyeden ya da benim yaptığım gibi belirttiğim adresten sipariş ederek ulaşabilirsiniz. selamlar.

arkadaşlar para vererek almanıza gerek yok. ben en az 10 kişiye buradan yolladım kitabı. ancak şu anki bilgisayarımda bulunmamakta. o yüzden daha önce yolladığım arkadaşlar lütfen ihtiyacı olanlara yollasınlar. forum ruhunu kaybetmeyelim. paylaşım forever :smiley:)))

1992 2.4i opel frontera benzili kitapcığı banada yollarsanız sevinirim rsarikoc_61@hotmail.com

99 ve 03 arası TIS2000 diye bir program var. Cd si bende mevcut

sayın arcaved elinizde cd varsa bende alabilrmiyim teşekkürler

barrettm82a2' Alıntı:
selamlar. 1998'e kadar olan frontera a'lar için haynes kitapçığı elime geçmiştir. araştırdığım kadarıyla haynes kitapçıkları bu alandaki en kapsamlı çalışmadır. isteyenle paylaşabilirim.

selam 96 model sport frontera var bendede mail adresim a.eraslan@mynet.com gönderirseniz sevinirim

Ynt: Frontera A Haynes Kitapçığı

95 Sport Var Bendede Gönderir Mi Olan Birisi Lütfen Fatihdemir545@hotmail.com

Ynt: Frontera A Haynes Kitapçığı

Merhaba Bende 95 2.0 Sport Kullanıcısıyım Benimlede Paylaşabilir Misiniz? Meric07dogan@gmail.com Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri