Gezenbilir Ailesi Hangi Araçları Kullanıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 67
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,252

Arazi araçlarımız ne marka ?

• jeep

Kullanılan: 43 17.6%
  • landrover

Kullanılan: 35 14.3%
  • toyata

Kullanılan: 17 6.9%
  • suzuki

Kullanılan: 90 36.7%
  • honda

Kullanılan: 0 0.0%
  • mercedes

Kullanılan: 3 1.2%
  • bmw

Kullanılan: 1 0.4%
  • hummer

• chevrolet

Kullanılan: 2 0.8%
  • daihatsu

• ford

Kullanılan: 4 1.6%
  • nissan, infiniti

Kullanılan: 9 3.7%
  • hyundai

• lada

Kullanılan: 17 6.9%
  • kia

Kullanılan: 4 1.6%
  • opel

• mitsubishi

Kullanılan: 8 3.3%
  • VW

• acura

• nexsus

• 2. başka araç

• esra için renault megane :D :D

• Kullanılan toplam oy
    245

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ailesi Hangi Araçları Kullanıyor

aaa biz sürekli mastera geliyoruz valla dün gece bekçiden JK'yı aldık mesela ;D tanışalım bir dahakine...

sellçuk' Alıntı:
Hiç boşuna parmaklarınızı yormayın istatisliklerden de belli suzukiyi kimse geçemez :D
orkun abi master servisin önündeki benim araç masterde çalışıyom.

Heh şöyle. Benim kara kızım o metrelerce derinlikte ki taşkın derelerden nasılda kuğu gibi geçiyor bak .. ( dip kum-balçık bu arada.. suyun derinliği 2 karış var yok :D :D )

Şaka maka aslında epey niyetliydim 4x4 bir araca. 2. el sadece offroad a kullanacağım yada dağ bayır gezmelerine tıngır mıngır katılacağım..
Ama onun için biriktirdiğim para ile Fotoğraf makinası aldım :D NAsılsa arabam var diye. Bakalım şu kriz biterde işler açılırsa yine biriktirmeye başlarım :smiley:

Lakin tamamen iyileştiğimde hiç kaçarı yok sizin araçlara atlayıp fotoğraf çekmeye geliyorum. Muhteşem fotoğraflar çıkıyor offroaddan.Helede yağmur çamur varsa aman aman ..

4X4 bir megane ;)

Schlesser14

Esra hanım;
aracınızı 4x4 le takas yapma sansınız yok mu.

:smiley: binek olarak günlük ne kullacağım o zaman :D
çekimlerde vs de fon ve ekipman taşımak için kullanıyoruz megane sw. u. onların boydan sığacağı 4x4 lerde benim bütçemi çok aşar :smiley:

5 kapı 4x4 lerin biçoğu işinizi görür bence (meganın yaptığı+yapamadığı)
http://www.sahibinden.com/1993_model_mitsubishi_pajero-90WQQaXQQ12961658WQQpXQQdisplayitem

mesela bu gibi bişi ile takas yapılabilir diye düşünüyorum. Hatta üste port bagaj yapılıp epey malzeme de koyabilirsiniz.

2000 model bir aracı verip birde üzerine para verip 7-8 yaş büyüğünü almak istemem şahsen.
ayrıca offroad için birde bunun üzerine en az 5-10 milyar eklenmeli. şu an mali olarakda imkansız.
4x4 hobim olmalı benim.
ve aynı zamanda işlerim ve günlük hayatım için kullanacağım normal binek aracımda olmalı.
port bagaj bizim ekipmanları taşımak için pek uygun da değil.
teşekkürler ilginiz için :smiley:

Anladım sizin arabanın fiyatına yakındır gibi düşünmüştüm. Siz 2. araç istiyorsunuz,,, ve biraz da sert kullancakmışsınız gibi bir hisse de kapıldım. Umarım en kısa sürede hayalleriniz gerçekleşir. Saygılar...

eftaLYa' Alıntı:
Allah söyletti :D amin amin...
Unimog seven bir insanım. :D
Bende çok severim, inşallah olur. Bu arada yeni bi ilan var. Satılık araziye hazır vitara. Hem uzunundan, geniş içi yani. Bulun, bi iceleyin derim. kredi kartıylada satarmış.

:smiley: teşekkür ederim. ama kredi kartına taksitlede olsa paranın tamamnının hazırda (boşta) karşılığı olmadan alışveriş yapmama alışkanlığım var.
benim arazi aracı biraz bekleyecek. o arada ben arkadaşların arazi araçlarında misafir olucam fotoğraf çekicem :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

SON KONULAR

Geri