Gezenbilir Ankara İftar Yemeği Buluşması (11 Eylül 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 305
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 47,781

Bu Pazar Günü (13 Eylül) Kirmir'de Off-Road'a Ne Dersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    16

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Sevgili Gezenbilir Üyeleri

İstanbul Grubumuzun gelenekselleştirmiş olduğu İftar Yemeği Buluşmasında bu yıl bizler de Ankara'da bir araya gelelim istedik, ayrıca iftar yemeği toplantımıza Ankara dışından katılabilecek olan tüm dotlarımızı da bekliyoruz.

Mekanımız "<a href="http://www.nottehotel.com.tr "> Notte Boutique Hotel</a>"...
Web adresi www.nottehotel.com.tr

Otopark sorunumuz olmayacaktır.

Katılmak isteyen arkadaşlar listeye bir an önce isimlerini yazdırırsa seviniriz. Rezervasyon kişi sayısına göre yapılacak.
Ödemeyi iftar organizasyonu öncesi havale yapmanız gerekmektedir. Havale için banka hesap numarası aşağıdadır.

Tarih : 11 Eylül 2009 Cuma Günü
Saat : 18.30
Yer : notte boutique hotel
Adres: Büklüm Sokak No: 113 Kavaklıdere ANKARA

Menü

- İftar Tabağı (Hurma, Peynir, Zeytin, Pastırma, Bal,Tereyağ, Söğüş Salatalık, Domates)

- Ezogelin çorba

- Sigara ve Paçanga Böreği

- Mevsim Salata

- Ispanak Sos ve Amerikan Patates Servisi ile Tavuk Külbastı

- Revani

- Sınırsız Çay ve Kahve İkramı

- Diğer içecekler ekstra ücretlendirilecektir.

Fiyat : Kişi Başı 30 TL

Banka Havale Bilgileri

Zerrin Yiğiter

Garanti Bankası Ankara Etlik Şubesi

774 / 6696038

Gezenbilir T-Shirtlerinizi yanınızda getirmeyi unutmayın :smiley:

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Ankara İftar Yemeği Buluşması (11 Eylül 2009)

Benden erken davrandın Cihan :smiley:

01- Cihan Ülker (cihanülker) ( 4 kişi )
02- Zerrin Yiğiter (ceranus) (1 Kişi)

03- Ufuk Özkan (ufukozkan ) (2 Kiş)

Istanbula gitmeyi istiyordum ama burda da varmis Yapacak bir sey yok artik :smiley:

Ayrı şehirlerde olsak da, Gezenbilir çatısı altında aynı gün, aynı sebeple toplanıyoruz. :smiley:

yol' Alıntı:
İstanbul'a gelirsen seviniriz abi, zaten haber vermeden gelmiş gitmişsin :smiley:

Yok yahu nerde gelmisim Ama artik bir ayagimizda orda oldu. Kardesim tasindi atakoye Hafta sonu gelmiyosun diyordu Bende surpriz yapip size katilirim diye dusunuyordum Ankarada da olunca vazgecdim En yakin zamanda gelicem Gorusuruz

Bu mesajı görmeden, habersiz gelip gittin diye nerdeyse bende kızacaktım sana, ucuz atlattın ;D ;D

Size iyi eğlenceler, hayırlı iftarlar :smiley:

Not: Sedat Başar'da habersiz gelip gitmiş, atlamadım yazdım bir kenara ;D

03- Ufuk Özkan (ufukozkan ) (2 Kiş)
04-Işıl Bayrak (şekerşey0606) (1 kişi)
05-Derya Yılmaz (1 kişi)

Ufuğa kastın mı var ;D ;D

Yok ama haksızlık etmeyeyim, öncesini bilmiyorum. Benim dediğim en fazla iki haftalık bir zaman dilimi :smiley:

prof_facia'nın o gün için programı varmış, eğer olmasaydı yazacaktık biz de kendimizi üç kişi :(

şimdiden afiyet olsun :smiley:

yol' Alıntı:
Yok yok, gelmiş ve gitmiş :smiley: 1-1,5 ay oluyor... Kimden duyduğumu bir hatırlasam arayıp soracağım :D
SDC' Alıntı:
Ufuğa kastın mı var ;D ;D

Yok ama haksızlık etmeyeyim, öncesini bilmiyorum. Benim dediğim en fazla iki haftalık bir zaman dilimi :smiley:

Sevtapcim Sedat sile gezisini soyluyor :smiley:

Ya inanamıyorum iş yerinden de aynı güne iftar yemeği düzenlenmiş ;) .Geçen cumada aynı durumda idim,bu cuma hiçbir iftar yemeği yok aksine...
Gelmeyi ,aranızda olmayı istiyorum durumum belli olunca yazacağım :( .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

SON KONULAR

Geri