Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan asem spor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,570
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

gezi ile ilgili haber sitemizde yer aldı arkadaşlar videoları yavaş izlediklerini söylediler.hd olduğu için ama ben şimdi baya düşürdüm kaliteyi ve basın açıklamasınıda ekledim...bu arada buraya biraz daha foto yükleyeyim...

http://seyrihatay.com/haber.aspx?ID=47176

IMG 0101

IMG 0072

IMG 0135

IMG 9817

IMG 9928

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

biraz daha foto :smiley:

IMG 0177

IMG 9919

IMG 9858

IMG 9797

IMG 9825

Nevzat ve Yayhya hocama sonuna kadar katılıyorum. Gezilerin telaşla bitirilmesi hiç hoş olmuyor. Özellikle Antakya tarafında düzenlenen gezilerde, öncelikle Antakyadan gelen (dönüş yollarının kısa olmasına rağmen) araçların terk etmesi bence de çok hoş değil. Gezi sonlarrında kısa da olsa / ayak üztüde olsa --- bir değerlendirme ve vedalaşma yapılabilirdi. Nezaketen İskenderun ekibi uğurlanabilirdi. Özellkle 2 haftada bir gerçekleşen gezileri günün ortasında bitirme çabası nedendir ben anlayamadım. Kaldı ki çay içmeye uygun yer bile varken, apar topar bir koşuşmaca ile dağıldık. Sedat beyin dediğine katılmaktan başka çare olacağını sanmıyorum. Umarım bu tür serzenişlerim zamanla son bulur.

GÜZEL YERLER PAYLAŞIM İÇİN TŞK..

Merhaba

Her şey çok güzeldi. Hayatımda ilk defa üşümekten ve çamura batmaktan zevk aldım diyebilirim :smiley: :smiley: Yeni gezilerde buluşmak üzere.

Frnz yaylas gzlem etkinli

Gezi süperdi, daha denilecek birşey bulamıyorum. Bu hayat tarzına yatay geçiş yapacak imkanlara henüz sahip değilim ama yinede nazik(!) davetlerinizi beklediğimi belirtir, kalbim gönlüm sizlerle derim. Harikasınız, bunu güzel amaçlara yönelik yaptığınızda da gittiğiniz, gezdiğiniz bölgeye katkılarınız olduğunda bu daha hoş olacaktır.
Umarım yine-yeni davetlerle birlikte oluruz.

Bu arada off-roadçu arkadaşlar, elim, ayağım, belim ağrıyor, pilota ihtiyacım var diyenler; çamurda, yağmurda süper performans gösteren biri olarak çok meşgul değilsem, ölmeyecek durumda isem muhakkak katılırım. Öyle ya düzde babamda gider, iş 4x4'le çamurda, yolsuz yerlerde gitmektir!

Güzel bir gündü. 4x4'lerle birlikte daha önce böyle bir faaliyete katılmamıştım. İyi bir tecrübe oldu. Ve çok keyif aldığımı söylemeliyim.
Gezenbilir Ekibi'ne ve tüm arkadaşlara teşekkür ederim. ;)

Ayrıca bu fotoğrafa extra teşekkürler. Gezi boyunca doğru dürüst fotografım yoktu. ;D

IMG 9825

Sıtkı Güven' Alıntı:
Güzel bir gündü. 4x4'lerle birlikte daha önce böyle bir faaliyete katılmamıştım. İyi bir tecrübe oldu. Ve çok keyif aldığımı söylemeliyim.
Gezenbilir Ekibi'ne ve tüm arkadaşlara teşekkür ederim. ;)

Ayrıca bu fotoğrafa extra teşekkürler. Gezi boyunca doğru dürüst fotografım yoktu. ;D

IMG 9825
sıtkı bey nasıl tanıdın kendın olduğunu ne işaret var nede başka birşey motorsikletten benzettin herhalde ;D resmi çekende ustaymış dağ motorsikleti 4x4 araç bir karede çok güzel tebrikler

Şimdiden özlüyorum taşlıtopraklı topraklı yolları.İnsan oralardan gelmek istemiyor.YaşarHocam,Menderes Hocam,Sedat Bey,Hasan Bey ve diğer arkadaşlar geziyi gün boyu sürecek şekilde uzatırsak dahada sevineceğim.Hepinize teşekkürler.

nevzat hocam haklısınız gezide acele etmemek kurallarımızdan biri olmalı ama nedense duruluyor mangal yansın sucuk yensin çay içilsin haydiiiiin gidiyoruz yahu mangal soğusun semaver soğusun bunları araç içinde taşıyoruz biraz soluklanalım yok acele, benim dedemin lakabı acele memmet ben böyle acele telaşe işleri anlamadım bu gezide acele olur diye semaveri çıkarıp çay demlemek gelmedi içimdem termos çayı içtim bir bardak öyle geldim hocam arada bir böyle yazarsak arkadaşlarımız dikkate alırlar günler uzadıkça gezi süresi uzayabilir GÖÇ GEDE GEDE DÜZELİR hocam büyük harf sizin için değil hocam ha hocam termos çayını da içmeyecektim erdinç bey bardağı verince içtim

ya arkadaşlar bende bu etkinliklere katılmak istiyorum artık...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.