Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,109,855

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957

Etiketler
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merheba herkese ben eren Doğa sporları vahşi yaşam ve off road hayranıyım siteyi oluşturan ve herkesi tek çatı Altın'da toplayan kişilere teşekkürü borç bilirim .saygılar

emekli memur karavan hevesim var sizlerle tanışmak gezmek hoşca vakit gecirmek amacın dayım

emekli memur karavan hevesim var sizlerle tanışmak gezmek hoşca vakit gecirmek amacın
hoşgeldiniz inşallah karavan alırsınız.

emekli memur karavan hevesim var sizlerle tanışmak gezmek hoşca vakit gecirmek amacın
hoşgeldiniz inşallah karavan alırsınız.

Ben Selim,

36 yaşındayım. Antalya'da yaşıyorum. 3D görsel sunum ve fotoğrafçılık yapıyorum.
Off-road da yeniyim. Scuba da 3 yıldız lisans sahibiyim. Araba kullanmayı ve gezmeyi, gezerek öğrenmeyi seviyorum. Hepsini birleştirince kendimi burada buldum.
Şuan bir arazi aracı alma aşamasındayım. Alır almaz yavaş yavaş off-road turlarına başlıyorum. Paylaşımlarınızla bana destek olacağınızı umuyorum.

''What's up hommies'' diyerek başlamak isterim ... :smiley: Gezenbilir gibi güzel bir forumu keşfettiğim için çok mutluyum, ben mimarlık 1.sınıf öğrencisiyim ve İstanbul'da yaşıyorum. Benim olayım interrail. Haydi tanışalım... :smiley:

Merhaba,
doğa yürüyüşü ve kampçılık konusunda bilgi edinmek ve aynı ilgiyi paylaşanlarla tanışmak için buradayım.

merhaba ben burak forum çok güzel çok yararlı. Forumu oluşturan ve birşeyler katan herkese teşekkürler

Merhaba arkadaşlar, adım erman . Kocaeli/İzmit'ten katılıyorum aranıza. Daha önce kamp vb derken virüsün kanıma girdiğinden habersizmişim. Artık daha fazla dayanamayıp, ufak tefekte olsa çekme karavanımı alıp doğadanın keyfine bakmanın zamanı geldi dedim ve aranızdayım. Amacım , naçizane tecrübelerimi aktarıp, değerli tecrübelerinizden faydalanmaktır. herkese iyi geziler, iyi forumlar.

"Ben Geldim" :smiley:

uzun arayışlardan sonra Güven abiyi buldum. şimdi sıra forumda sörf yapmaya geldi.
önce kafamda; yolda atıl halde buldugum kaiser 1966 jeep truck ı forumda paylaşıp neler yapılabileceği fikrini sizlerle paylaşmak istiyorum. Güven Abi saygılar.

atladığım bişeyler var mı??

Merhabalar.
Kağan ÖNER Takma isim kullanmaktan hoşlanmadığım için direk kendi adım ile bu ortama katıldım.
İzmir , Karşıyaka'da yaşıyorum.
Kampçılık Ve doğa sporları ilgi alanım.
Olta balıkçılığı ve Serbest Dalışla uğraşıyorum bu hobilerimi kampçılık ile birleştirmeye çalışıyorum.
şimdiki hedefim bir moto Karavan Sahibi olmak.
Makina mühendisiyim ve elimden çoğu iş gelir bunlara Kapasiteli CNC tezgahları kullanmakta dahil.
Ağaç işçiliği demir işçiliği Vs ... Tekniklise tabanlı olmam nedeni ile Atölyem oldukça iyidir.
Rahmetli Babamın Dediği gibi Elim anhtar tutar ..
Karavanımı kendim imalat etmek niyetindeyim Bu siteyide öyle buldum..
Zira harika insanların harika imalatlarını takip ediyorum ve teccubeleri not ediyorum..
Tüm Site Sakinlerine saygılarımı sunarım..

Merhabalar,

Adım Sait ve İstanbul'dan yazıyorum.Elli yaşını geçtim ve motokaravan konusunda daha ciddi olarak düşünmeye başladım.Aklımda birçok soru var ve ilgili bölümde cevap arayışı içersindeyim.

Esenlikler dilerim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,159
Kaydolan Son Üyemiz
Fatih avcı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR