Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,076,841

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957

Etiketler
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

merhaba arkadaşlar istanbul dan serhat ben 25 yaşındayım üç yıldır motor kullanıyorum doğayla iç içe olmayı kampa yapmayı,doğa fotoğrafları çekmeyi severim ayrıca end. dağcılıkla ilgili araştırma yaprken ortamınızı fark ettim ve aranıza katıldım bu kadar donanımlı bir ortamda sıkılmadan araştırma yapıp paylaşımda bulunabilirim

Hasan UZUNER,
1963 Eğin/ERZİNCAN doğumluyum.
Yük.Mak.Müh.yim. Emekli Subayım. Görev nedeniyle genelde her zaman doğanın içinde, yolların off olduğu coğrafyada bulundum. 5 yıldır Ankara'da ikamet ediyorum. Bu şehire artık alışamayacağımı anlamış bulunuyorum. Bu siteye üye olarak faaliyetlerinizi yakından izleme ve özlem duyduğum o koşulları yenden hissetme fırsatını buldum. Site için emeği geçen her dostuma sonsuz teşekkürler. Henüz off-road için hazırlanmış bir aracım yok maalesef. Ancak SsangYoung Kyron aracımla uzun mesafeli gezilere katılabileceğimi değerlendirmekteyim. Üyelerden tanıştığım kimse ehnüz yok. Bütün dostlarıla en kısa zamanda tanışmak ve aktivitelerde buluşmak dileğiyle...

selam Gonca ben:smiley:
yıllarca çalışmanın ardından evlendim, işi gücü bıraktım eşimin arkasına takıldım geziyorum. O çalışıyor ben resimliyorum burda da hem resimleyip hem yazarım .
Eğlenmek dileğiyle

selam arkadaşlar adım ahmet topçu tekirdağ,ın çorlu ilçesinde yaşıyorum avcılık,balıkçılık ve doğa benim için herşey.görüşmek üzere saygılar.

slm ben aranıza aralık ayı ıcerısınde katıldım ama gun den butarafa bı sorunum var ben suzıkı vıtara 2000 motor V6 alacam 1996 model bu aracı alırken neleee dkkat gerek dıye bıtr soru yonetmıştım cevap yazan arkadaşlara tşk ederım ama ben gelen cevapları okuyamıyorum bunun nedenı ne olabılır arkadaslar simdiden yardımlarınız ıcın tşkler

Selam Gerenbilir Ailesi. Ben biraz gencim, ama fotografcılıkta iyiyim ve yeteneklerim olduğunu düşünüyorum. Siteyi çok yararlı buluyorum. Ve büyüklerimden daha iyiye gidebilmem için yardımlarını bekliyorum...
Teşekkürler.

tarot_12, Gezenbilir Ailemize hoşgeldiniz, en yakın zamanda yapılacak olan etkinliğimiz, Gezenbilir İstanbul ve diğer illerden katılımın olacağı

Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti etkinliğimiz 6 Şubatta gerçekleştirilecek, tüm Ankara üyelerimiz dostlarımızı krşılayacağız, sizi de ve katılabilecek tüm dostlarımızı bekleriz, linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=46453.0

Selamlar

tarot_12' Alıntı:
Hasan UZUNER,
1963 Eğin/ERZİNCAN doğumluyum.
Yük.Mak.Müh.yim. Emekli Subayım. Görev nedeniyle genelde her zaman doğanın içinde, yolların off olduğu coğrafyada bulundum. 5 yıldır Ankara'da ikamet ediyorum. Bu şehire artık alışamayacağımı anlamış bulunuyorum. Bu siteye üye olarak faaliyetlerinizi yakından izleme ve özlem duyduğum o koşulları yenden hissetme fırsatını buldum. Site için emeği geçen her dostuma sonsuz teşekkürler. Henüz off-road için hazırlanmış bir aracım yok maalesef. Ancak SsangYoung Kyron aracımla uzun mesafeli gezilere katılabileceğimi değerlendirmekteyim. Üyelerden tanıştığım kimse ehnüz yok. Bütün dostlarıla en kısa zamanda tanışmak ve aktivitelerde buluşmak dileğiyle...

herkese selam..adım ismail, istanbulda yaşıyorum, 34 yaşındayım.. memurum...arada trekkinglere katılıyorum.. yeni sayılacak merakım fotoğraf çekmek..bu pazar yapılacak sultanahmet gezisine eşimle katılacağım inşallah.

doğan66' Alıntı:
faruk can senı görür gibiyim ;D ;D

doğan abicim hoş geldin yanlış yerdesin abi.. Muhabbet aşağıda

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=40485.new;topicseen#new

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR