Hipocamp - Gümüldür

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tuncayduran Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,379

tuncayduran

Yeni Üye
Arkadaşlar bu işletmenin bu sene için geçerli fiyat listesini sitesinden belki biliyorsunuzdur .Acaip şekilde uçuk ve bir o kadar da kimse gelmesin biz bize olalım anlayışı var . 2+1 (oğlum 14 yaşında) 1 gecelik için ne olur dedik hepiniz kişi başı 18 tl + 12,50 çadır birde araç için 5 liracık dediler ... toplam da : 71,50 ... git adam gibi pansiyonda kal daha iyi ... gidecek olanlara bilgi olsun ...

Etiketler
Ynt: Hipocamp - Gümüldür

tuncayduran' Alıntı:
Arkadaşlar bu işletmenin bu sene için geçerli fiyat listesini sitesinden belki biliyorsunuzdur .Acaip şekilde uçuk ve bir o kadar da kimse gelmesin biz bize olalım anlayışı var . 2+1 (oğlum 14 yaşında) 1 gecelik için ne olur dedik hepiniz kişi başı 18 tl + 12,50 çadır birde araç için 5 liracık dediler ... toplam da : 71,50 ... git adam gibi pansiyonda kal daha iyi ... gidecek olanlara bilgi olsun ...
Arkadaşım ,her ne kadar son gezimde gördüğüm yurtdışı kamp alanlarıyla eşit kalitede kamp alanı olsada,ülkemiz şartları açısından fiat politikalarını bende uçuk buluyorum.yaklaşık 30 Euroya tekabül eden bu rakkam yurtdışı kampları için makul sayılsada (orada 1 euroyu 1 lira kabul etmek lazım gelirleri ona göre)bizde 2.5 misli pahalı görünüyor.fiat politikalarını internetten aldıkları yurtdışı euro fiyatlarına göre belirliyorlar herhalde,birde oranın müdavimi karavancıları nedeniyle kısa kalmalı müşteriyede pek müdahanaları yok gibi.

kamp alanı olarak çok güzel fakat fiyat politikası çok kötü. üstelik gümüldür'ün denizini pek beğenmiyorum ben. tesisin önündeki plajda üstelik pek albenisi yoktu. o yüzden pek kalınası bir kamp değil.

kişi başı 18 tl sadece giriş için değilmi yoksa günlük mü istiyorlar? Ramazan sonrası ailemle 5 günlük bir kamp planımız varda.

büyük ihtimal kişi başıdır.

fiyatlarına sitelerinden ulaşabilirsiniz : http://www.hipocamp.com/fiyatlar.html

dede147' Alıntı:
kişi başı 18 tl sadece giriş için değilmi yoksa günlük mü istiyorlar? Ramazan sonrası ailemle 5 günlük bir kamp planımız varda.

Kişi başı 18 TL + 12,50 Çadır Parası

15 gün üstü konaklamada %15 indirim varmış . Telefon edip bizzat öğrendim ,adımımı atmam ben oraya , parası olan kalır olmayan gelmesin biz de böyle demeye getiriyorlar ..

Yerli turist gelmesin yada parası olan gelsin diye izlenen bir politika. Yazık. Umarım parası olanda gitmez de görürler tünelin sonunu.

http://www.gumuldurormankampi.com.tr/prices.html bu milli parklar fiyatları giriş 5 tl eyvallah,cadır 19 tl günlük + 7 tl günlük elektrik yorum sizin

arkadaşlar hipo camp sitesinde yazan fiyatların hepsi günlükmüş

arkadaşlar hipo camp sitesinde yazan fiyatların hepsi günlükmüş
Kamp alanı olarak 5 yıldır kalemlik orman kampını kullanıyorum, diğerleri ya çok pahalı yada pislik içinde, bu yılda ramazan bayramı tatili için yine kamp yeri arayışına girdim çeşme tarafını araştırdım fakat pek bilgi bulamadım, son çare yine kalemlik orman kampı. (Bu arada işletmecisi değişti daha güzel oldu )

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR