İgo Primo İçin Çeşitli Avrupa Ülke Haritaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 249
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,908
İyi günler Utku Bey, yapacağım seyhat için aşağıdaki haritalar gerekli, rar linki vermeniz mümkün mü? Teşekkürler.
Bulgaristan
sırbistan
polonya
Danimarka
isviçre
norveç
avusturya.

Etiketler

Utku bey , haritalar cihazımda çalıştı. Tekrar çok teşekkür ederim. İlave olarak aşağıdaki haritaların da rar link ini gönderirmisiniz.

almanya,
fransa,
isveç,
romanya,
slovakya,
yunanistan

Bilal bey , Samsung S6 ile gelen , HERE adlı navigasyonu nasıl buluyorsunuz .

Uploadfromtaptalk1462549171192

1 kere kullandım . devamlı ana yola atıyor . sanki google navigasyon daha iyi gibi .

Yanlış yerde yazdım ise şimdiden özür dilerim.
PİHANHA -GALİLEO navigasyon cihazımda sadece Türkiye haritası var,acaba başka devletlerin haritasınıda yükleyebilirmiyim,mümkünse nasıl olacak?
Yardımcı olmak isterdim fakat cihazınız çöp olur:(
Sebebi ise 128 mb ram, 4 gb rom (düşük sistemli) olması,
Elimde 1 adet var, sadece yunanistan haritası eklemek istedim kastı cihaz bir daha kendine gelemedi:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,109
Kaydolan Son Üyemiz
KorkmaGez

SON KONULAR

Geri