İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turbolinea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,494
Ynt: İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi.

Bırakın akıl vermeyi, bilmiş konuşmaları. Burada ki çoğu kişi birbirini yıllardır forumdan yada özel hayattan tanıyor. Herkesin bildiği kendisine kalsın. Daha uzarsada kalp kırarım.
Elin delisi,akıllısı her kim ise ( bahsedilen iki kişi) al birini vur ötekine gözümde aynı, yaşım olmuş bilmem kaç kimsenin akıl vermesinede ihtiyaç yok.

Etiketler

hoşgeldin bülent abi,
yakınlarda maksut bir mesajda yüksek tavan transpoter alıp karavana dönüştürdüm diye yazmıştı,o zaman şüphelenmiştim,mesaj geçmişini okuyunca emin oldum,bülent abimiz dönmüş,hayırlı olsun

Buyurun Arkadaşlar,

Raporlu ya da Raporsuz kişiler için birbirimizi kırmaya değmez.
Şüphelendiğiniz zaman ilgili kişilerin herhangi bir mesajını " Moderatöre Rapor Et " düğmesi vasıtası ile bildiriniz lütfen.

Maksut IP Nolar

Ekli dosyalar

• Maksut Kim Bakalım.jpg
    Maksut Kim Bakalım.jpg
    54.9 KB · Görüntüleme: 206

nacizane önerim offroad fotoğraf doğa yürüyüşü alışveriş gibi başlıklara psikiyatri alo ben kafayı yedim başlıkları eklensin
bu zatı muhterem orta yaş olduğu yıllarda -gençken diyemiyorum onun gençliğinde bell telefonu bulamamıştı- telefonla insanları arayıp nefes sesi yapar kapardı tahminim.yada çevredeki lahmacuncu vs ye sahte siparişler verip tatmin oluyordu.
tatmin demişken burdan cinsel tatminsizlik vs şeklinde bir bağlantıda yapılır ama buda muhteremin ilgi antibilgi alanı

Benimke sidik yarıştıran arkadaşlar, rakamların dili aşağıda.
Mesaj sayınız/yazdıgınız mesajların beğenilme sayısı yüzdesi
Umut:%0,65
Burak:1,16
Murat Oz:1,17
Yavuz:0,73
Murat dr:3,67
Omer: 1,52
Maksut: 32 de 8: % 25
Rakamlara bakın , şapkanızı önünüze çıkartıp düşünün.
Demekki, bu sitede sadece siz yoksunuz. Yaygara yapmayan akil bir çogunluk var.

Benim tayinim İzmire çıktı. Alsancak tcdd limanındayım
Uğrayan arkadaşlarımla çayımı simidimi paylaşırım. Geç
Şu aralar hafta sonları dolp... Karavana takılıyorum. Yeni ducato karavanım yapılıyor. Geçen hafta muğladan karavqncı hüseyin abimiz vardı. Bolca sohbet ettik

burakuysal' Alıntı:
Bülent bey kişilikli adamdır. Kovulduğu yere geri gelmez.....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Efendi , sizde rakamlarınıza bakın
Kendi notunuzu kendiniz veriniz ve gereğini yapınız
Yukardaki şahıslarla kendinize bir skype gurubu kurun orada geyik muhabbetine devam edin

Saçma sapan bir cevap daha, memleketteki iktidar hesapları gibi olmuş. Bana cevap verme Bülent.Ben sana vermeyeceğim çünkü. Senin gibi biri ancak kovulduğu yerde başka isimlerle yazar konuşur çünkü.Başka platformlardanda cevap mesaj vs. atma, daha önce yaptığın gibi. Bu kişiyi hala burada tutuyorsa sistem ben burada olmayacağım. Üyeliğimi kapatınız lütfen.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR