İşinize Yarayabilir!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PIKACU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,882

PIKACU

Kamp III
Yer
ISTANBUL/KARTAL
www.rockauto.com siteyi mutlaka inceleyin.benim birkac siparişim oldu sorunsuz geldi.hemde yarı fiyatına.paypal ile ödenebiliyor.bulamayacağınız parca yok.

Etiketler

Ynt: cok işinize yarayacak!!!!

en son ön farları soyledım.21 mayıs oglen saat 2 gıbı sıparıs verdım. 26 sı sabah 9 da bendeydı.daha oncekılerdede hep oyleydı max 5-6 gunde gelıyor sıparısler.

Ynt: İşinize Yarayabilir!!

slm arkadaşlar ben bu siteyi inceledim gerçektende ne ararsan var tşk ederim pıkacu:smiley: ben birdaha sormak istiyorum bu siteden parça alan arkadaşlara gerçektende 5-6 günde adrese geliyormu siparişler? birde parçalar sıfır dimi kafama takıldı sorayım dedim?

langona' Alıntı:
Selam arkadaşlar ben bu siteyi inceledim gerçektende ne ararsan var tşk ederim pıkacu:smiley: ben birdaha sormak istiyorum bu siteden parça alan arkadaşlara gerçektende 5-6 günde adrese geliyormu siparişler? birde parçalar sıfır dimi kafama takıldı sorayım dedim?

BEN DENEDIM.cuma gunu blazerıma far soyledım carsamba sabah postacı getırmıstı.bende ınanamadım.amerkıan yedek parca satanlarda bu sıteden sıparıs verıyor.bende onlardan ogrendım..

langona' Alıntı:
Selam arkadaşlar ben bu siteyi inceledim gerçektende ne ararsan var tşk ederim pıkacu:smiley: ben birdaha sormak istiyorum bu siteden parça alan arkadaşlara gerçektende 5-6 günde adrese geliyormu siparişler? birde parçalar sıfır dimi kafama takıldı sorayım dedim?
BEN DENEDIM.cuma gunu blazerıma far soyledım carsamba sabah postacı getırmıstı.bende ınanamadım.amerkıan yedek parca satanlarda bu sıteden sıparıs verıyor.bende onlardan ogrendım..ustelık hepsı sıfır ve sana parcaların markası konusundada alternatıf sunuyor gm mı olsun yan sanayımı olsun gıbı

çok güzel bir site baya bir gözattım adamlarda 1935 model araçların bile parçası var fiyatlarda gerçekten çok uygun türkiyeyle kıyaslarsan yarı fiyatına, silecek motorunu burdan sipariş verecem bu hafta çıkmasına 200 lira istiyorlar sıfırı bu sitede 230 tl kargo dahil paylaşım için tşk pıkacu sağolasın:smiley: paylaşım çok güzel birşey sen yazmasan bunun gibi bir site olduğunu bilmeyenlerin hiçbirinin haberi olmayacaktı sağolasın allah razı olsun...

langona' Alıntı:
çok güzel bir site baya bir gözattım adamlarda 1935 model araçların bile parçası var fiyatlarda gerçekten çok uygun türkiyeyle kıyaslarsan yarı fiyatına, silecek motorunu burdan sipariş verecem bu hafta çıkmasına 200 lira istiyorlar sıfırı bu sitede 230 tl kargo dahil paylaşım için tşk pıkacu sağolasın:smiley: paylaşım çok güzel birşey sen yazmasan bunun gibi bir site olduğunu bilmeyenlerin hiçbirinin haberi olmayacaktı sağolasın allah razı olsun...

ISINE YARADIGINA SEVINDIM.ben aracımı yaklasık 1 sene suren komple bakıma soktum ve turkıyeden hıc parca almadım.ebay dan daha cok soyledım.800 lıra ıstedıklerı benzın pompasını kargo dahıl 150 lıraya getırttım 60 tl sıde kargo bunun.:smiley: bunun gıbı daha neler neler.hıc turkıyedekılere parcalanmaya gerek yok.adamlar fırsattan yararlanıp ıyıce kazıklıyolar.6 bujıye 250 lıra para verdıkten sonra boyle bır arastırmaya gırdım.ılk mesajımı yaklasık 4 ay once yazmama ragmen yeterlı ılgıyı gormedı.herkonuda yardıma hazırım yeterkı cebımızden fazla cıkmasın fırsatcılara gun dogmasın

ne güzel bazı şeyleri araştırmakda fayda var sende araştırmışsın bulmuşsun en önemlisi paylaşmışsın, türkiyedeki fırsatçıların elinden kurtulmak lazım çok az bir fark olsa herkez tabiki türkiyeden alır kimse elin gavuruna para kazandırmak istemez ama fiyat olarak arada uçurum var bile bilede kimse kazıklanmak istemez yazık bu paralar kolay kazanılmıyor, böyle bir araba sevdamız var diye fırsatçıların eline bile bile düşmemek lazım benim düşüncem bu şekilde bilmem haksızmıyım?

HAKLISIN TABI AMA BENZIN POMPASINDAN ORNEK VERDIM EN BASITI.20-50 farketse neyse.arada 650 lıra vark var.hadı bırazdaha ucuzunu buldugunu farzet 500 lıra.az degıl.ben 500 lıraya komple on takım parcalarını aldım.ne gerek var bıle bıle kazıklanmaya.

pıkacu kardeşim san birşey soracam? bu rockauto sitesinden aldığın her parça için kargo ücreti uyguluyorlar sanırım ben öle gördüm, yada öylemi sen daha iyi bilirsin alışveriş yapmışsın, aslında mesela 10 kalem ürün aldın hepsi için bir kargo ücreti çıkarmaları gerekmiyormu yada öylemi?

langona' Alıntı:
pıkacu kardeşim san birşey soracam? bu rockauto sitesinden aldığın her parça için kargo ücreti uyguluyorlar sanırım ben öle gördüm, yada öylemi sen daha iyi bilirsin alışveriş yapmışsın, aslında mesela 10 kalem ürün aldın hepsi için bir kargo ücreti çıkarmaları gerekmiyormu yada öylemi?

BEN 3-4 PARCA SIPARIS ETTIM.hepsıde farklı gunlerdeydı.o yuzden hepsıne kargo ucretı odedım ayrı ayrı.hepsını aynı anda sıparıs verırsende odersın zannedersem.cunku ebaydada oyle.aslında arastırılıp maıl atılıp daha detaylı bılgı alınabılır.

ok tşk ederim:smiley: sistemi bu şekilde oluşturduysalar yapacak birşey yok, aslında biraz saçma silecek motorunun kargosu 64 dolar 2 tane alırsan 99 dolar 2 tane silecek kolu almaya kalkarsan bunlarla beraber 39 dolarda onlara koyuyor tek parça sipariş vermek daha karlı gözüküyor bu durumda...

mesela burda ne kadar o parca.ordan soyledıgın zaman ne kadar.
kargosu bıraz pahalı malesef ama yınede degmıstı..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri