İstanbul'lu Amatör Telsizciler (TRAC İSTANBUL) Kartepe Kuzuyayla'da (18.01.2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayilmaz74 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,915
Ynt: İstanbul'lu Amatör Telsizciler (TRAC İSTANBUL) Kartepe Kuzuyayla'da (18.01.2009)

çok güzel kareler oluşturmuşsunuz tbr edrm sizi.pazar günü bizde kartepedeydik kuzu yaylaya çıkmak istedik fakat yolu kapamışlar ormanın için de başka bi yol bulduk ordan dvm ettik :smiley:

Etiketler
Ynt: İstanbul'lu Amatör Telsizciler (TRAC İSTANBUL) Kartepe Kuzuyayla'da (18.01.2009)

kasirga1' Alıntı:
Hüseyin şu anda kartepedeki kar bizi kesmez ama pazar günü başka bir yer bulduk biraz da oraya takılalım
Selam Mahmut abi
neresiymiş merak ettim abi resim varmı merak ettim .
Bu aralar çok yoğunuz ama bi organizasyon yapsak çok iyi olur biraz çırpınmamız lazım.
Ayarlarsanız gidelim abi şimdilik 73's

1 Mart pazar günü yine çıkıyoruz yollara,dileyen amatör arkadaşlar TA2SO Şükrü abi ile irtibat kurabilirler.

soft bir gezi olucaksa ve rotanızı öğrenebilirsem bende katılmaya çalışırım.

Burak bey pazar sabahı saat 9.00 pendikten yola çıkıp adapazarı akyazı çamlıca köyünden yukarı yaylaya çıkmaya çalışacaz bekleriz. Gezinin soft olucağını tahmin ediyorum çünkü araçlarımız buna uygun.

yazınızı geç okudum katıılmak isterdim , bir dahaki sefere inşallah.

çok güzel olmuş emeğinize sağlık ALLAH bu birliği bozmasın

aytekin bey geçen sefer yazınızı geç okuduğum için katılamamıştım ama ondan sonra hiç davet almadım :( şaka bir yana bir gezi yaparsanız katılmak isterim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR