İzoff Karadeniz Turunda Yaban Tv Yayında (18-26 Eylül 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dronder Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,598
Ynt: İzoff Karadeniz Turunda Yaban Tv Yayında (18-26 Eylül 2009)

Selam

Ordu'dan Giresun'a giderken ilk ilçe Ordunun Gülyalı ilçesidir.Daha sonra Giresunun Piraziz ilçesine girersiniz,ilçenin çıkışında hemen solda yol kenarında ufak bir pidecidir KUKUL pide.Mustafa ustanın incecik hamurundan bir karışık pide insanın hayata bakışını değiştirebilir :smiley:

Nihat usta ise Trabzon'un Akçaabat ilçesinde ilçe merkezinde deniz kenarında.Kime sorsanız bilinen bir mekandır.Nihat ustanın Akçaabat köftesi,nefis ayranı ve piyazı muhteşem bir üçlüdür.

Ordudan itibaren sırasıyla
Ordu
Gülyalı

Piraziz
Giresun
Keşap
Espiye
Tirebolu
Görele
Eynesil

Beşikdüzü
Vakfıkebir
Çarşıbaşı
Akçaabat
Trabzon

Tekrar iyi yolculuklar diliyorum,umarım Karadeniz'in tadını çıkarırsınız.

Etiketler

Antoff olarak geçen aylarda 12 günlük bir gezi yaptık.gerçekten tercihiniz mükemmel.Biz yaklaşık 4000 kadar fotograf çektik tabii videolar hariç.İzlesene.com /antoff dan takip edebilirsiniz sizlere iyi eğlenceler.

haefez' Alıntı:
Antoff olarak geçen aylarda 12 günlük bir gezi yaptık.gerçekten tercihiniz mükemmel.Biz yaklaşık 4000 kadar fotograf çektik tabii videolar hariç.İzlesene.com /antoff dan takip edebilirsiniz sizlere iyi eğlenceler.
,
evet evet hatta siz ayderde kafaları demlerken yanınızdaki arkadaşlardan biri ile bayağı tlf ile görüşmüştüm ahh ahh keşke gelebilseydim bende sizlerle ama ben bayramda orada olacağım bu arada ahmet abiye slmlar (kromodi)

Videolar çok güzel olmuş,hazırlayanlar emek harcamışlar saolsunlar,iyi yolculuklar,bol resim-video bekliyoruz...

hayırlı yolculuklar kazasız belasız gider gezip gelirsiniz inşallah. ;)

iyi niyetleriniz için izoff olarak teşekkür ederiz... en iyi resimlerin ve görüntülerin elinize ulaşacağından emin olabilirsiniz... profesyonel 2 kameraman arkadaş ve hem kamereman hem yönetmen okan arkadaşımızın çekimleri şimdiden bizleride heyecanlandırıyor...

slm dostlar rizeye hoş geldınız dıyelım sıze nasıl katılacaz veya katılabılecekmıyız

Değerli arkadaşlarıma kazasız belasız seyirler ve iyi eğlenceler dilerim. Yolunuz açık olsun.

Çok keyifli belkide dünyanın en güzel rotalarından biri kazasız belasız huzur içinde gezmenizi dilerim :smiley: selamlar...

geziye katılacak herkese şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum .umarım mükemmel bir gezi olur ve bizi resim ve görüntülerinizle doyurursunuz. bu arada gezenbilir ailesine üye olan herkesin ramazan bayramını şimdiden kutlarım :smiley:

HAYIRLI YOLCULUKLAR.SELAMETLE GİDİN GELİN.Her otuna her yaprağına benden selam olsun KARADENİZ İN

tüm dostlara dilek ve tavsiyelerinden ötürü teşekkür ederiz...

son 2 gün...

olmadı şimdi. karadeniz turu yapıpta sinop'a gelmemenize üzüldüm.hayırlısı olsun .bu tarafa yolunuz düşerse sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarım .bu arada kasım da sinop'ta mahalli offroad yarışı düzenlenecek. herşey tam netleşsin tarihi vs yayınlayacağım.

Çok detayları bir rota çizdik ama karadeniz bir cennet, heryer görülesi gezilesi ;) karadeniz bir gezide bitmez bu gezi sadece başlangıç, seneye daha farklı rotalarda daha geniş katılımlı bir organizasyonumuz olacak.

iyi dilek sunan tüm dostlara teşekkürler, Rotamız civarında olan dostlar ile tanışmayı çok isteriz...

azmiye katılıyorum ayancığa mutlaka gidin.ömer abinin yerini hayatta unutmıcam çok teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri