Jeep Alacağım; Fiyat Konusunda Yardım ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deredere53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,438

MODİFİYE GEREKLİ Mİ?

• a) Ne kadar modifiye o kadar özgürlük

Kullanılan: 12 50.0%
  • b)Karıdan yenecek fırçaya değmez

Kullanılan: 0 0.0%
  • c)10 bin harca 20 bin harcadım de. Pahalıya satmaya çalış

Kullanılan: 0 0.0%
  • d)Bulaşma! kronik bir hastalık gibidir. Ölene kadar bitmez işin

Kullanılan: 4 16.7%
  • e)Lazım olsa fabrikası koyardı. Ne oynuyorsunuz canım arabalarla çocukmusunuz!

Kullanılan: 8 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    24
Ynt: Jeep Alacağım; Fiyat Konusunda Yardım ?..

sahibinden com da ilanı var araç ankara çay yolunda temiz kullanılmış gözüküyor...

Etiketler

deredere dayı kattun ortalığı birbirine bea... Zavallı forum sakinleri yardımcı olabilmek için çırpınıyor ama gel gör ki konuyu anlayamamışlar daha..

Ben özetleyeyim 18000 iyi fiyat. Hem alnır hem satılır. Bu araç zj xj kırması. Doğan görünümlü şahin hesabı. Anladınız?.. Anlamadınız...
Ohoooo sizde hiç bir şeyden anlamıyorsunuz!!! .... ;D ;D ;D

alla allaaaa :D bu ilanı nerden gördünüz ben göremiyorum?? konuyu açan arkadaşım ben ankara çayyolunda oturuyorum eğer araç burdaysa istersen yardımcı olabilirim yarın 16.30 dan sonra.. yani araç hakkında bilgisi olan biri yoksa beni arayabilirsin özele atarım tel numaramı. yalnız araç grand mı???

"ZJ alırken nelere dikkat etmeliyim" gibi "XJ alırken nelere dikkat etmeliyim" topiği açmalı....

Ben tercüme ediyim (jeep imi satın alacağım diyor heycandan yanlış oldu) neyse
Dere bey benim amca oğlu Rizede yaşıyor inşaatcı... Gezenbilir'i önerdim bu işin ustalarına soralım böyle başladı
bulduğu araç ilan no:12507238 Ankara da

jeepXJ' Alıntı:
Dere bey benim amca oğlu Rizede yaşıyor inşaatcı... Gezenbilir'i önerdim bu işin ustalarına soralım böyle başladı

Anlaşıdı. En son Jeep almak istiyorum önerileriniz nedir diye bir konu açmıştı deredere dayı. Orada alternatifler önermiştik dilimiz döndüğünce. Sonra koptu konu. Anladığım kadarıyla karar verdi. Araç buldu bu araba ile ilgili yorum bekliyor ve yanlışlıkla yanlış konu başlığı yazdı.
Ok. Ankara'da ki abiler bir el atsın o zaman...

jeepXJ' Alıntı:
ilan açılmıyo ???

Fiyat çok güzel. İYİ İYİ :D çok iyi

yav deredere dayı araç ankara çayyolundaysa ben orda oturuyorum buraya geldiğinde yardımcı olurum sana duy sesimiii!! güncel bi ilanı yok mu aracın, valla ilanı görsem gidip kendim bakıcam
arkadaşlar ben deredereye özelden numaramı yolladım ama yeni üye olanlar özel mesaj okuyabiliyomuydu? cevap gelmedi çünkü. eğer okuyamıyolarsa burayada yazayım ne olur ne olmaz elimden geldiği kadar yardımcı oluruz. (araç zj yse tabi)
dayım duy sesimi

ilanda Ankara Çayyolu yazıyordu
98 beyaz zj baktırmış temiz sorunu yok, anlaşmak üzereler o yüzden ilan gözükmüyor olabilir...

arkadaşlar muhabbetiniz ıyı ankarada arac beyaz ilandan cekildi araci aldık sayılır bu kargaşalıga sebep oldugum icin üzgünüm ama heycan ne yapalım ilkkez jeep sahıbı olacam arac cay yolunda

hayırlı uğurlu olsun bol çamurlu günlerde kazasız belasız binmeniz dileğiyle :smiley:

deredere53' Alıntı:
arkadaşlar muhabbetiniz ıyı ankarada arac beyaz ilandan cekildi araci aldık sayılır bu kargaşalıga sebep oldugum icin üzgünüm ama heycan ne yapalım ilkkez jeep sahıbı olacam arac cay yolunda

Hayırlı uğurlu olsun. Umarım başınızı ağrıtmayan problemsiz, keyifle bindiğiniz bir araç olur. Arada siz girmeyince muhabbete döktük işi. Ama sonuç almanız çok güzel .JEEP virüsü birine daha bulaştı :smiley:

İnşallah o bölgede bir gezi olurda güzel karadenizimizi sizin gibi iyi bilen biriyle bir kez daha görme fırsatı buluruz.
Tekrar hayırlı olsun...

Hayırlı olsun , güzel günlerde kullanmanızı dilerim ...

Görüşmek üzere ...

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan.artık Karadeniz jeep gezisinde ev sahipliği edersin...

arkadaşlar makara kıyak valla
deredere araci alacak ve resimlerini sıze gösterecek
tabiki resimleri koymayı başarırsa

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR