Jeep'in Ne Renk?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpaslanepli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,420

Hangi renk jeep daha çok tercih ediliyor?

• SİYAH

Kullanılan: 36 27.5%
  • BEYAZ

Kullanılan: 12 9.2%
  • LACİVERT

Kullanılan: 7 5.3%
  • KIRMIZI

Kullanılan: 19 14.5%
  • YEŞİL

Kullanılan: 19 14.5%
  • GRİ

Kullanılan: 12 9.2%
  • FÜME

Kullanılan: 8 6.1%
  • DİĞER

Kullanılan: 18 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    131
Ynt: Jeep'in Ne Renk?

ozanyur' Alıntı:
eğer cj satılmazsa ki satılacağı yok, baharda nar çiçeğine boyattırıyorum.
şu andaki rengi metalik yeşil sedefli, çevremdekiler değştirme çok güzel diyorlar ama ben sıkıldım artık değişiklik lazım

Benim için CJ'de olabilecek en güzel renk Metalik sedefli nar çiçeğidir.
Bir gün tekrar CJ yaparsam tek rengim budur.
Eğer istersen boyacısına yönlendiririm seni, sonuçta renk kodu var.

CJ5004 1

Etiketler

kesinlikle güzel bir renk
boyattırmaya karar verdiğim zaman gerekli bilgileri alırım. teşekkür ediyorum

Aracınızın rengi çok hoşuma gitti bu yazın bende boyatmayı düşünüyorum renk kodu neydi acaba bilgilendirirseniz çok memnun olurum.
beatrix' Alıntı:
Benim için CJ'de olabilecek en güzel renk Metalik sedefli nar çiçeğidir.
Bir gün tekrar CJ yaparsam tek rengim budur.
Eğer istersen boyacısına yönlendiririm seni, sonuçta renk kodu var.

CJ5004 1

Bu sedefli dediğiniz metalik değildir umarım. Sedef çok özel iş. Önceki boyanan yer ile sonradan tamir v.s. amaçlı yapılan boyanın sedef yoğunluğunu tutturmak çok zor oluyor. İmkanınız varsa Arabistan' dan boya getirtin. Çookkkkk çookkkk özel boyalar, çok ucuza. Nasılını v.s. bilmiyorum....

Ben araçta siyahı hiç sevmem. Çok kullanışsızdır ve hötür zötür adamlar ( sözüm meclisten dışarı ) hep siyah araç kullandıkları için önyargılıyım. Fakat ikinci el araç alırken maalesef genelde renk seçim şansın olmuyor. Temizlik, km. seçim kriterleri..... Siyahtan sonra rahatsız olduğum renk yeşil. Fakat şu andaki aracım GC' m siyah ve bundan önceki aracım, bmw' m yeşildi maalesef. Kırmızıyı ve tonlarını herzaman 4*4' lere çok yakıştırdım.
Fakat, herzaman, BEYAZ' ı tek geçerim. Yanmaz, manmaz, çizik göstermez felan. Rubicon bile alcak param olsa, Beyaz alırım...

ben ayarladım arabistandan boya getirtiyorum. sedefli boya gelicek. ben deneyim eğer ucuz ve kaliteli boya gelirse ve tekrarı olursa isteyenlere getirtiriz.

bu arada benim cj de metalik sedefli boya var bir iki kere parça boyattırdım birebir tuttu.
ama boyaya sonradan sedef katmadık kendinden sedefliydi

oylamaya göre 10 tane kırmızı cherokee var an itibariyle, ilginçç.. ben daha hiç kırmızı cherokee görmedim ama burda zirve yarışı yapıyo :D

yok biz anketi eksik yazdı ondan o. jeep diye genellemiş bulunduk. cj xj zj herkes oyladı kırmızılar bu yüzden çok. Bende baştan sevindim tek ben değilmişim chereokesi kırmızı olan diye ama Ergün abi sevincimin cahilliğimden olduğunu şevkat tokadıyla vurdu yüzüme.. yani tek kırmızı chereoke bende..

alpaslanepli' Alıntı:
yok biz anketi eksik yazdı ondan o. jeep diye genellemiş bulunduk. cj xj zj herkes oyladı kırmızılar bu yüzden çok. Bende baştan sevindim tek ben değilmişim chereokesi kırmızı olan diye ama Ergün abi sevincimin cahilliğimden olduğunu şevkat tokadıyla vurdu yüzüme.. yani tek kırmızı chereoke bende..
Estafurullah,
Bu renk meselesinde değil Zj veya jeep, tüm 4*4 forumunda bile açılabilirdi anket. Güzel oldu bence.....
Kasılmayın.... :smiley:
Arka otoparkta kırmızıya boyarsam Gc' yi, görürsünüz. Hatta komşularınkini felan spreyle kırmızıya.... :smiley:

Aslanım beyaz, kopta gel aslanım.......

Beatrix' in vurduğu yerde gül biter, geçtiği yerde de ağaç>>
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=19883.0

index.php

İstemiye, istemiye espirime açıklama koymak zorunda hissediyorum kendimi...:smiley:
Jeep'im o kadar yüksekki, garajımın yolu üzerinde iki tekerleğimin arasında çiçek yetişiyor...:smiley:
Ne olur kusura bakmayın ama bir çok kimse anlamadı...:smiley:)

alpaslanepli' Alıntı:
şu son yaptığın operasyondan sonra espri olmaktan çıktı bence Ergun abi. Espri için fotoshopta yandaki ağacı koyman lazım çiçeğin yerine artık. :smiley:

Alpaslan, senden hiç bir yorum gelmediğine göre kaçırdın demekki 8 Mart Belgrad gezisini...
İzle....;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=26181.0

Beyaz bitek bende var sanıyordum. Ne yalan söyleyeyim canlı olarak henüz başka beyaz görmemiştim. Ama içim rahatladı anketi görünce :smiley:

abi ses çıkacak halim yok şu sıra. moraller sıfır. toparlanınca sesim de çıkar chereokee min seside. şu yükseltme kiti ve lastik işini bile halletmedim daha. Sıradaki gezide inşallah..
beatrix' Alıntı:
Alpaslan, senden hiç bir yorum gelmediğine göre kaçırdın demekki 8 Mart Belgrad gezisini...
İzle....;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=26181.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR