kanun marka at v4x4 ( kanuni değil) kanun !!!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muammerr.58 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,023

muammerr.58

Ana Kamp
merhaba ya bi arkadaşımda kanun 250 cc 4x4 atv var marka(kanun) hiç duymadım 2009 model pilakalı 5000 kmde tavsiye edermisiniz yanlız km 0,30 krş yaktığını söylüyor bu yakıt bu motorlarda normalmi arazi vitesinde değilken normal yakıtı 0,30 krş olduğunu söylüyor yardımını bekliyorum motor resimdekidir 3 günden beri yardım eden kimse bulamadım....

Atv

Etiketler
Ynt: kanun marka at v4x4 ( kanuni değil) kanun !!!!!

arkadaşım yakıt olayını bilmem ama bu kanuni.
ruhsatına i yazmayı unutmuşlardır.
alttakinin aynısı

Imag0060wn0

ÜSTAT AMA MOTORDA DA (KANUN) YAZUYOR MOTORUN KENDİ ÜZEİRNDE

muammerr.58' Alıntı:
ÜSTAT AMA MOTORDA DA (KANUN) YAZUYOR MOTORUN KENDİ ÜZEİRNDE

bildiğim kadarıyla tüm parçaları çinde yaptırıyor kanuni burda kendisi montajlıyor.unutulmuştur bir şekilde çok kafayı takma. ;)

ÜSTATLAR 3,250 TL YE VERİYOR NASIL ÖNERİRMİSİNİZ NASIL PORFONMASI FELAN İYİMİDİR BİRDE YAKITI NEDİR 0,30 DİYOR

4x4 ise fiyatı çok iyi.marka konusunda bişey diyemiyecegim,hiç duymadım,yakıtı normal 30kr 4x4 ise ,bende 150cc manuel vites kuba var 100km/ 2.5 lt yakıyor,4x2 modeli,

4X4 USTATFİYAT UYGUNUMA GELDİ BENDE ALACĞAIM DİFARANSİYELLİ Mİ ZİNZİRLİMİ DAHA İYİ OLUYOR ARAZİ ŞARTLARINDA

zincirli daha çok tutuluyor,şaftlı modeller,biraz daha fazla titreşim yapıyor.gerçi arazide zaten titreşime maruz kalıyoruz :smiley:)

Çinlinin teki siparişi yanlış alıp kanuni yerine kanun yazdırmıştır yanlışlıkla motorun üstüne.
Motorlar buraya gelince de biraz geç olmuştur tabi.

AMA ÜSTAT MOTOR 4X4 KANUNİDEKİ 250 LİLİK MOTOR 2X4 BU NASIL OLUYOR

VALLA BİLEMİYECĞEİM ARTIK KİM ÇİNLİ MOTOR GÜZELMİ BANA ONU SÖYELRSENİZ SEVİNİRİM 3,250 TL YE ALICAM PİLAKASI FELAN VAR 4X4 BİR TEK ENDİŞEM MOTOR 0,30 KRŞ YAKIYORMUŞ SİZCE BU YAKIT NORMALMİ

Valla motosikletlerden hiç anlamam ama 0.30 krş a 8 silindirli bi jipe lpg takar kullanırsınız gibi geldi bana.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.