Karacaören Gölü Gezisi - Sea Kayak

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan parapraksi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,310

parapraksi

Yeni Üye
Merhabalar,

Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz 1 gece kamplı 2 gün süren Karacaören gezisi ile ilgili bir kaç fotoğrafı ve gezinin tamamını kapsayan videoyu
[urlhttp://www.vimeo.com/11351069][/url] [attachment=1]bulinkten izleyebilirsiniz http://www.vimeo.com/11351069

Durgun suda sea kayak keyfi için ideal bir yer Karacaören. Giderken yanınızda mutlaka olta takımı götürün :smiley:

www.yolbitince.com

DSCN5988

DSCN6055

DSCN6067

DSCN6056

Etiketler
Ynt: Karacaören Gölü Gezisi - Sea Kayak

karacaören sıradışı bir düştü ve o düşü ilk biz gördük. 2011 nisanında yeniden görmek için dalalım uykuya. bize katılmak isteyenleri de buradan davetliyelim şimdiden.[attachment=1]

Karacaren

Selam arkadaşlar

Bu forum alanında başka arkadaşların da sea kayakla yaptığı etkinliklerin izlerini görmek harika.
Bizler İstanbul'da faaliyet gösteren Bodeka (Boğaziçi Deniz Kayakçıları Spor Kulübü Derneği) üyeleriyiz. www.bodeka.org
Kulübümüz haricinde bir grup sea kayak meraklısının birbirini bulmuş olmasına çok sevindim doğrusu.
Sizler Türkiye'nin güney kıyılarında yaşıyorsunuz muhtemelen. Fakat web sayfanıza bakmama rağmen net bir adrese ulaşamadım.
Günün birinde tanışmak, belki de birlikte etkinlik yapmak üzere

Sevgiler

egedeyiz ama kıyılarında değiliz sea kayak grubumuz şu an için sadece 4 kişi. uşakta çalışıyoruz ama hayal kurabildiğimiz her yerde yaşıyoruz. yolbitice.com adresi ise kardeşim ve benim sitem. muziplik olsun diye belki adres olarak sadece koordinatlarımızı vermiştik sitede. gezenbiire ekspedisyonlarımızı kaydetme sebebimiz de başka şehirlerde hayal kuranlarla beraber bişeyler yapmak zaten. umarım birgün yüklenip gelirsiniz egeye. birlikte keşfederiz yeni coğrafyaları

Tekrar selam Özgür

Meğer "Tanışma Alanında" tanışmışız, sonradan hatırladım.
Web sayfasını iki kardeş oluşturmuş olabilirsiniz, ama artık o herkesin :smiley:
Bu sayede umarım çok kişiye ulaşırsınız. Giriştiğiniz işi tebrik ediyorum.

Bizler zaman zaman kayakları yüklenip biryerlere gidiyoruz, umarım denk geliriz.
Sizlerin de yolu İstanbul'a düşerse bekleriz.
Bu arada Bodeka'nın web sayfasına üye oldunuz mu, genel duyuruları oradan yapıyoruz.
Belki böylece hem bilgi paylaşımı ortamı ve belki de ikinci el pazar oluşturabiliriz.

Görüşmek üzere

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR