Karavanist İstanbul Karavan Ve Ekipmanları Fuarı (06-14 Ocak 2024)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,079

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Türkiye'nin En Büyük Karavan Fuarı

Ücretsiz davetiyeler 31 Ekim akşamına kadar alınabileceğinden lütfen son güne bırakmayınız!. 31 Ekim sonrası davetiyeler ücretli olacaktır.

Karavanist İstanbul Karavan ve Ekipmanları Fuarı'nın dördüncüsü 06-14 Ocak 2024 tarihleri arasında, Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Toplam 50.000m² alanıyla 3, 4, 5, 6, 7, 8 ve 10. salonlarda gerçekleşecek fuar için şimdiden ücretsiz davetiyelerinizi alabilirsiniz.

Fuarla ilgili tüm gelişmeleri instagram.com/karavanistfuari hesabından takip edebilirsiniz.

Fuar hakkında tüm detaylı bilgiye KaravanistFuari.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz davetiyelerinizi almak için; Karavanist 2024 E-Davetiye Formu

383814176 1060346918509270 5919200100279197264 n

Son düzenleme:

Çok iyi düşünmüşsünüz hocam, ellerinize sağlık :smiley: Ben her gün fuardayım. Listeye ismimi de ekledim. Sizlerle buluşmak tanışmak büyük keyif olacak benim için.

Açtığınız buluşma konusunu da duyurulara ekleyelim.

Çok iyi düşünmüşsünüz hocam, ellerinize sağlık :smiley: Ben her gün fuardayım. Listeye ismimi de ekledim. Sizlerle buluşmak tanışmak büyük keyif olacak benim için.

Açtığınız buluşma konusunu da duyurulara ekleyelim.
Rica ederim,

Sizinle de tanışmak öyle olacak Sedat bey 🙂

Fuar'da görüşmek üzere👋

Türkiye'nin En Büyük Karavan Fuarı

Ücretsiz davetiyeler 31 Ekim akşamına kadar alınabileceğinden lütfen son güne bırakmayınız!. 31 Ekim sonrası davetiyeler ücretli olacaktır.

Karavanist İstanbul Karavan ve Ekipmanları Fuarı'nın dördüncüsü 06-14 Ocak 2024 tarihleri arasında, Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Toplam 50.000m² alanıyla 3, 4, 5, 6, 7, 8 ve 10. salonlarda gerçekleşecek fuar için şimdiden ücretsiz davetiyelerinizi alabilirsiniz.

Fuarla ilgili tüm gelişmeleri instagram.com/karavanistfuari hesabından takip edebilirsiniz.

Fuar hakkında tüm detaylı bilgiye KaravanistFuari.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz davetiyelerinizi almak için; Karavanist 2024 E-Davetiye Formu

Ekli dosyayı görüntüle 643321
Merhabalar.
Yenikapıda düzenlenen camp&caravan fuarı için ücretsiz davetiye mevcut mudur?. Teşekkürler

Merhaba,
Karavanist güncel ücretsiz davetiye kodu/linki mevcut olan varsa paylaşabilir mi?
Teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.