Karavanlandım Geldim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hakangündüz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,229

Etiketler

Ynt: Karavanlandım Geldim

Hayirli olsun bol ve neseli gezmeler...Ama cokkkk kiskandim.;D;D;);)

LG-P725 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
Geçen hafta Çarşamba günü Kartal'daydım. Sizin aldığınız karavan üzerinde ufak tefek rütuşları yapıyorlardı. Satıldığını o zaman anlamıştım.
Tekrardan güzel günlerde kullanın.

herkeze güzel dilekleri için teşekkürler.geçtiğimiz cuma karavan için kapora vermiştim.bugün resmi satış yapıldı.birkaç saat sonra teslim almaya gidecem.heyecan hatsafhada.sonra karavan malzemeleri alışverişi falan tabi alışma devreside var.sonrada gezilere start veririz inşallah

Hayırlı olsun kazasız belasız keyifle gezersiniz inşallah. özellikleri hakkında bir şeyler yazarsanız ve fotoğraflarını paylaşırsanız sevinirim.

ARAÇ 5 KİŞİLİK
ARKADA 2 KİŞİLİK YATAK OTURMA GRUBU 1 KİŞİLİK YATAĞA DÖNÜŞÜYOR TÜRKİYE'DE BİR İLK ÜSTEN DÜŞEN 2 KİŞİLİK YATAK
1000 W İNVERTER VE 200 AH AKÜ
DEFA MARKA HIZLI AKÜ ŞARZ CİHAZI
NETA OTOBÜS UYDUSU YOLDA GİDERKEN DAHİ FUL İZLEME
LED TV FUL HD
110 LİTRE BUZDOLABI İNDEL B MARKA 12 VOLT
İTHAL EVYE VE OCAK DOMATİC MARKA
DOMATİC MARKA KARAVAN CAMLARI (SİNEKLİKLİ VE STORLU )
DOMATİC MARKA KARAVAN HEKİ (SİNEKLİKLİ VE STORLU )
OTOMATİK BOŞALTMA SİSTEMLİ PİS SU
KASETLİ AVRUPA STANDANDARTLARINDA TUVALET DOMATİC MARKA
TEMİZ SU DEPOSU 250 LİTRE GÖSTERGELİ
12 VOLT BASINÇLI HİDROFOR
PİS SU DEPOSU 125 LİTRE GÖSTERGELİ
HARİCİ DIŞ DUŞ APARATI
DIŞ 220 ELEKTRİK VE SU GİRİŞİ
340X300 MANUEL TENTE 12 volt ışıklı
GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
BOLT ŞALTER YOLDA GİDERKEN DAHİ YAŞAM AKÜLERİNİ DOLDURUR
2 ADET 130 LUK GÜNEŞ PANELİ
GAZLI HERMATİC ŞOHBEN
VEBOSTA ISITICI MAZOTLU ( GÜNDE 1 LİTRE MAZOTLA ISINMAKTADIR )
SOĞUTMA SİSTEMİ 220 volt KLİMA
ARACIN TÜM AYDINLATMALI VE TÜM CİHAZLAR 12 VOLT
AL_KO DENGESİSTEMİ

Timthumb 1

Timthumb 2

Timthumb 3

Timthumb

Merhaba, ben de sizin gibi yeni karavan sahibi oldum diyebilirim. Bir yıl kadar oldu. İnanılmaz keyifli ve güzel bir yaşam şekli.

Bizler tabiatın içinde her yerde mutlu olabilen, çiçeği böceği, hayvanları, seven yapıda insanlarız, bu nedenle de karavan ile

gezmeyi seviyoruz. Umarım sevdiklerinizle gönlünüzce güzel günlerde kullanırsınız.

İzmir'den sevgiler, selamlar.

derindeniz1' Alıntı:
Merhaba, ben de sizin gibi yeni karavan sahibi oldum diyebilirim. Bir yıl kadar oldu. İnanılmaz keyifli ve güzel bir yaşam şekli.

Bizler tabiatın içinde her yerde mutlu olabilen, çiçeği böceği, hayvanları, seven yapıda insanlarız, bu nedenle de karavan ile

gezmeyi seviyoruz. Umarım sevdiklerinizle gönlünüzce güzel günlerde kullanırsınız.

İzmir'den sevgiler, selamlar.

teşekkürler bizde havuz başında olmaktansa toprakta çiçek böcek arasında olmayı her zaman tercih ettik.havuz başında olduğumuz zamanlardansa binek aracımızla yaptığımız günübirlik geziler,piknikler her zaman daha çok eğlenmemizi sağladı.hiç karavan tatili yapmamış olmamıza rağmen eşimle karavan sahibi olma fikrine beraber kanaat getirdik.inşallah pişman olmayız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.