Karoff Offroad Oyunları Kahramanmaraş 13/14/15 Nisan 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karoff46 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 241
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,138
Ynt: Karoff Offroad Oyunları Kahramanmaraş 13/14/15 Nisan 2012

kahramanmaraşa hayırlı olur inşallah...bütün offroad severleri dört gözle bekliyoruz......

Etiketler

Kaysan bey göksun da meşhur bir santral yolu vardı.. Piknik alanına giden. Bir kış orada -15 derecede 7 saat mahsur kalmıştık. ;D

moderatör arkadaşlar etkinlik sabit konular arasına alınsın lütfen
çok ciddi bir organizasyondur[SIZE=78%] [/SIZE]

kokteknik' Alıntı:
sidoff ekibi olarak gelebileceğimiz maximum sayıda araç la gelip destekleyeceğiz ..
bügün korkut un bürosunda olagan toplantımızı yaptık gidip gitmeyeceğimiz yerleri kararlaştırdık.
bu yıl bolu ve maraş (karoff) etkinliklerine gideceğiz birde Iğdıra tarık ziyaret gideceğiz .
Bülent başkan ben hariç ben gitmeyeceğim ;D ;D ;D

LOGO

Karoff

servet jeep' Alıntı:
HAYIRLI OLSUN BEN GELMEYECEĞİM İÇİN BANA BİR ÇİFT AYIR BİZİM BAŞKANLA GÖDER ZAHMET OLMAZSA
Ser Vet bey başarılar dilerim :mad: :mad: :mad:

DEMİRAL' Alıntı:
HAYIRLI OLSUN BEN GELMEYECEĞİM İÇİN BANA BİR ÇİFT AYIR BİZİM BAŞKANLA GÖDER ZAHMET OLMAZSA
Ser Vet bey başarılar dilerim :mad: :mad: :mad:

teşekkür ederim hüseyin amca.... ama 10 çiftten aşağı gönderemiyoruz ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

karoff46' Alıntı:
Kahramanmaraşta Yeni Bir Oluşum Olan Kahramanlar Offroad kulübü, Nisan Ayında Tüm Türkiyedeki Offroad Tutkunlarını Ve Offroad Meraklılarını Bir Araya Getiriyor.

Offroad Tutkunlarını Bir Araya Toplamayı Kendine Vazife Edinmiş Bir Kulüp Olarak,
2011 Yılında Yapmış Olduğumuz Buluşma, Kaynaşma, Offroad Oyunları, Ve Organizasyonların Bir Devamını Karoff (kahramanlar Offroad) Kulübü Adı Altında Sürdüreceğiz.

Kısaca Bahsedelim

13/14 Nisanda Okan TOZUN / Yaban tv İzci Ekibiyle Yayla Gezisi (başkonuş, Sersem, Büyük göl, Ahır dağı)
14 Nisan Akşamı Kamp Ateşi
15 Nisan Pazar Offroad Oyunları

Detaylar Çok Yakında

Arkadaşlar katılacaklara küçük bir tiyo verebilirim yarıştan önce etkinliğe katılacak bütün araçların peryodık bakımı KAROFF tarafından ücretsiz olarak pist alanında yaptırılacaktır.....şu ana kadar 3 adet oto bakım servislermiz bu görevi üstlenmiştir firma sahiplerine teşekür ederiz....

kaysan' Alıntı:
sen gitmeyeceksin başkanım biz seni gelip alıcaz.... ;)
teklif var ısrar yok gelmeyeceğim dedim ve gelmeyeceğim ;D ;D ;D

10 çift teşekkürler bende berlingoya s500 mercedese honda accorda hatta evin ve dükkanın camlarına yapıştırırım :smiley: :smiley: :smiley:
Sivas OFFROAD cu görsün

DEMİRAL' Alıntı:
teklif var ısrar yok gelmeyeceğim dedim ve gelmeyeceğim ;D ;D ;D

10 çift teşekkürler bende berlingoya s500 mercedese honda accorda hatta evin ve dükkanın camlarına yapıştırırım :smiley: :smiley: :smiley:
Sivas OFFROAD cu görsün

sen gelmesende stikırlarımızı kullanman yeter (biz seni zorla getiririz)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR