Kendi Karavanını Yapanlar; Mazda E2200 Camper - (fireman67)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fireman67 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,750
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mazda E2200 Camper - (fireman67)

Yusuf kardeş bu süpriz oldu bak! bende bi saattir şu avatara resmimi nasıl koyarım diye uğraşıyordum. İnşallah yine görüşürüz. Bende çaya beklerim yolun düşerse Adresi biliyorsun Beyoğlu itfaiyesi

Etiketler

Ertuğrul abi nasip bakalım bir zaman ayırmaya çalışacağım sizi ziyaret edip bir çayınızı içmek ve aracınızı yakından görmek isterim kalın sağlıcakla.

Sayın Fireman67, aracınız çok güzel ve kullanışlı gözüküyor. Güle güle iyi gezilerde kullanmanızı temenni ederim.

Elimizdeki araçları değerlendirmek, günü yaşayabilmek ve bazı fırsatları yakalayabilmek adına son derece önemli.
İleride daha iyileri de olacaktır muhakkak. Bu haliyle de güzel görünüyor. Önemli olan temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve bol bol gezmek ise fazlasıyla işinize yarayacaktır. İyi günlerde, güzel gezilerde kullanmanız dileğiyle..

Ertuğrul bey,aylar önce Yusuf u ziyaret ettiğinizde karavan ateşinin içinize düştüğünü ve itfaiyeciliğin bu ateşi söndüremeyeceğini tahmin etmiştim.Hayırlı olsun,kolay gelsin.

sn. ertugrul bey. (freman67)
karavanınızı gule kullanın . ruhunuzda gezgınlık varsa (tabı kı var) sıze her arac yeter.

orbay74' Alıntı:
karavanınızı gule kullanın . ruhunuzda gezgınlık varsa (tabı kı var) sıze her arac yeter.

Mehmet Beyi forumda görüyorum, ne güzel... :smiley:

Cavid Sezen

tcevizci' Alıntı:
Cok güzel görünüyor sağlıklı günlerde kullanmaznı dileğiyle.
aslanahmet' Alıntı:
Sayın Fireman67, aracınız çok güzel ve kullanışlı gözüküyor. Güle güle iyi gezilerde kullanmanızı temenni ederim.
orsaalabanda' Alıntı:
Elimizdeki araçları değerlendirmek, günü yaşayabilmek ve bazı fırsatları yakalayabilmek adına son derece önemli.
İleride daha iyileri de olacaktır muhakkak. Bu haliyle de güzel görünüyor. Önemli olan temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve bol bol gezmek ise fazlasıyla işinize yarayacaktır. İyi günlerde, güzel gezilerde kullanmanız dileğiyle..
Barcalona' Alıntı:
Mutlu olman önemli işlevseliği zamanla geliştirilebilir.Güle güle kullanmanız dileği ile...
züğürt gezençi' Alıntı:
Ertuğrul bey,aylar önce Yusuf u ziyaret ettiğinizde karavan ateşinin içinize düştüğünü ve itfaiyeciliğin bu ateşi söndüremeyeceğini tahmin etmiştim.Hayırlı olsun,kolay gelsin.
orbay74' Alıntı:
tatar' Alıntı:
Aracınızı güzel gezilerde kullanın.
serkan35' Alıntı:
gayet güzel görünüyorum emeğinize sağlık.
Alakanızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Sn orsaalabanda sanırım sizin araçtı kango veya berlingo tipi bir araç için yaptıklarınız çok hoştu (içimdeki zihni siniri uyandıran proje oldu)
Sayın Orbay74 , müsadenizle bende Mehmet abi diye hitap etmek istiyorum. Abi çalışmanı takip ediyorum. Sanırım sabırla, titizlikle, azimle devam ediyor.
Neticeyi çok merak ediyorum. İnşallah yollarda görmek nasip olacak. Tebrik ediyorum.

fireman67' Alıntı:
Sn orsaalabanda sanırım sizin araçtı kango veya berlingo tipi bir araç için yaptıklarınız çok hoştu (içimdeki zihni siniri uyandıran proje oldu)
Katkım olduysa ne mutlu bana.. :smiley:

Sayın Ertuğrul bey hoşgeldiniz ve güle güle kullanın.Doğa sever ve paylaşım sever bir insana herşey yeterli gelir bence .Tabiki ALLAH gönlünüze göre versin.Maddi olanaklar neyi elveriyor ise onunla mutlu olmaya çalışacağız.Kazasıs ve çok güzel mutlu sağlıklı geziler diliyorum.Sevgi ve saygılar.

cavıt hocam merhaba, aynı memnunıyetı dostlar arasında ben daha fazla duyuyorum. elgı ve vefaşinas desteklerınıze tesekkur ederım. sagol arkadasım.

ertugrul kardes.
sız benı agabeylıge kabul ettıysenız ben de sıze kardesım dıye hıtab etmek ısterım.
yapmakta oldugum karavanım ıle ılgılı takıbınız benı memnun etmıstır. ınsallah ben de yollara cıkınca bır cok dostum la karsılasma ısterım . sagol kardesım.

Sn.fireman67, Ertuğrul bey karavan dünyasına hoş geldiniz. Elindekini değerlendirmeyi büyüklerimiz çok küçük yaşlarda öğrettiler. Siz de bunun en güzel örneklerinden birini bizlere sunuyorsunuz. Bu konuda orsaalabanda Cem, mayıstosböceği Bülent ve clio'sunu nanocamper yapma planları olan aslanahmet Ahmet arkadaşlarımızı da sırası gelmişken sevgiyle anmadan geçemeyeceğim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri