Kraliçeyi Ikna Ettik Kaptık Geldik Klasik 130

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,906
elimizde yanlızca bir takım sağlam çerçeve mevcut burada cnc tezgahında yaptırmaya çalıştım ancak elini bile süren olmadı bir de ters bakışlara maruz kaldık :smiley: şimdi istanbulda bir firma ile görüştüm küçük parçaları 3D yazıcı gibi bir makinada plastikten imal edebileceklerini söylediler onlara kargo yaptım gözümüzü kararttık artık çünkü bu çerçeve olmaz ise çok çirkin bir görüntü ile baş başa kalacağız Ekli dosyayı görüntüle 66590

Allah sabır ve kolaylik versin, Def aşkı insana neler yaptırıyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
20170512 115736
çerçeveleriniz elimize ulaştı :smiley:Ekli dosyayı görüntüle 67385

IMG 20170425 WA0009
IMG 20170425 WA0007
IMG 20170425 WA0015
IMG 20170425 WA0012
land ların olmaz sa olmazı yağ damlatma problemi benim araçta da mevcut bu yüzden gıcık oluyordum ve kapalı garajda olduğu için altına yapmasın dıye bez bağlıyorum canıma yetti ve söküp şanzımanı motordan ayırıp nevar ne yok sekromeçler dahil değiştirmeye karar verdik uzun zamandır bunula uğraştım ustada illalah etti elimden ama yapacak bir şey yok keseceksin bu yağları değim giriştik işe

merhaba arkadaşlar şanzımanda akan yağı kesme çalışmalarımız %80 başarılı oldu ancak sızıntı gelen yeler mevcut oraları dah sonra ele almaya karar verdim çünkü sök tak çok masraflı olacak şimdilik bu şekilde binmeyi düşünüyorum daha sonra şanzıman oranı değişimi yaparsak ikisini bir aradan çıkaracağım çünkü yeri biraz civcivli yerde
Screenshot 20171113 131057
Screenshot 20171113 130905

Son düzenleme:

merhaba arkadaşlar uzun aradan sonra hepinizin yeni yılı kutlu olsun aracımın şase plakası yerinde yoktu çokta cacık bir şey değil ama madem kuralına göre olacak
20180109 161242
onuda aradan çıkartalım dedim küçük bir araştırmadan sonra yapabilecek yeri buldum güzelde oldu şimdi yapılanlara devam edebilirim küçük bir ayrıntı ancak yurt dışına çıkarken lazım kapıda kalmayın benim şimdilik öğle bir sıkıntım yok ilerde olursa diye aradan çıksın :smiley:

merhaba arkadaşlar şimdi arka koltuğa geçtik düzensiz bir bir kaynak yapılarak arka koltuk muayne için sabitlenmiş arka tarafa ulaşılamıyor bu durumu ortadan kaldırmak için kolları sıvadım arkası hem haraketli hemde arka avadanlığa ulaşmak için bir mekanizmaya ihtiyaç vardı ayrıca elimde orjinal aracın koltuk mekanizmasının resimleri mevcuttu budanr bir şans buna göre bende bnim araca aynı uygulamayı yapabilirdim ancak orjinali gibi olmayacak ancak iş görecek
20170402 212852

koltuğu sökünce aslında sırt dayamanın farklı olduğunu ve sırt dayamanın değiştirildığını gördum ama ne varki ölçüleri aynı ancak bağlantı yerleri yerinde yok bu nedenle karşılıklarınında sökülüp atıldığı veya başka bir araca takıldığı şüpesi aklıma takıldı burada bulunan benim aracın aynısından tesadüf eseri karşılaşmam ve kafamdaki soru işaretlerini gidermem bana bu konuda güzel bir yol gösterdi
orjinali deri kaplama ve başında cıvata mevcut oraya bir kol girmekte ve kapı eşığıne bir parça ile bağlantı yapılmakta akıllıca ve basıt şimdi bir bu yolu izleyerek bu mekanizmayı taklit edeceğiz çünkü bu parça herne ise kataloglarda rastlayamadık zaten bulmak pek mümkün değil aracın sahibine de diyemedik kardeşim 3 gün bende dursun tornacına yaptırayım diye usulen tanımadığım için böyle bir teşebbüste bulunmadım araç tamircideydı zaten :smiley: araştırdım bir müddet ancak parçayı bulmak mümkün olmadı bir kolları sıvadık :smiley: önce orjinalın fotolarını atalım
20170330 151019
20170330 151024
20170330 151154

20170330 151309

20170330 152257

20170330 152305

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,159
Kaydolan Son Üyemiz
Fatih avcı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR