L200 Rollcage

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan samikasap Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,865

Etiketler
Ynt: L200 Rollcage

Merhaba resimleri masa üstüne bir dosyaya kopyalayın,mesaj yazdığınız yerde göz at seçeneğini tıklayın,masa üstünde resimlerin bulunduğu klasörünü tıklayın,daha çok eklenti kısmına işlemi tek tek yapacaksınız,en fazla 5 resim gönderebilirisiniz.kolay gelsin

samikasap' Alıntı:
İlgimi çeken L200 rollcage fotolarını paylaşmak istedeim, başaramadım- yardım etmek isteyen varsa memnun olurum-

Bir önceki konunuza yazdığım gibi foruma eklemek istediğiniz fotoğrafların uzantısı (dosya formatı) ne.?

Forum BMP uzantılı paint dosyalarını desteklemediği için eklediğiniz fotoğraflar görünemez.
JPG uzantılı olması gerekir.

Zaten dosya eklerken forumun desteklediği dosya formatları hakkında detayları görebilirisiniz GÖZAT butonu yanında.

...fotoğraflar

P1000610

P1000603

P1000604

Roll cage1

Bu mesela şaseyi dahi oldukça güçlendiren ama ne yazık ki kullanımı ve aracı rezil eden bir çalışma :smiley:

Fakat dıştan olması gerçekten ilgimi çekti. Güzel de görüntü veriyor.

kafes elemanlarının şaseye tespit edildiğini sanmıyorum- gerçi arabanın kupasının altını fotoğraflayamadım- ama sağlam şekilde kabine monte edilmesi yeterli olur diye düşünüyorum-

samikasap' Alıntı:
kafes elemanlarının şaseye tespit edildiğini sanmıyorum- gerçi arabanın kupasının altını fotoğraflayamadım- ama sağlam şekilde kabine monte edilmesi yeterli olur diye düşünüyorum-

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR