Land Rover Adventure Georgia dan birkaç kare :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,604

onat

Toyota Land Cruiser FJ60
Yer
Bursa
Muhteşem bi geziydi Organizasyonun başu murat abiye sonsuz teşekkür.Fotolar face de dolandı baya ama face kullanmadıgım için buraya koyayım dedim :smiley:
Kısa 3num saçlı uzun arkadaş benim buyrun fotolar :smiley:

Etiketler
Ynt: Land Rover Adventure Georgia dan birkaç kare :smiley:

Bu gezinin güzel fotoğraflarının devamını bekliyoruz. :smiley:
daha ayrıntılı bilgide olsun ama. rota nasıldı ekip kaç kişiydi vs..

Ekip yaklaşık 60kişiydi 12araçtık toplamda.İstanbuldan 6araç çıktık ankara civarında kalanlarda katıldı bize.Ankaradan çoruma hattuşaşa gittik ordan karadenize çıktık samsuna.Samsundanda kıyıdan doguya dogru devam ettik yaylalar gezildi orduda denız kıyısı kamp alanında tatilimizi yaptık.Sümela yı gezdik Artvin karagölde 2400mt ye tırmandık buz gibi havada yaylada kampımızı yaptık :D Ordan sarp sınır kapısına gürcistana geçtik birkaç gün gürcistanda alçaklarda dolandık şehirleri gezdik.Sonra kafkas daglarına çevirdik rotayı baya bi içlerine girdik dagların rus sınırına kadar ulaştık sanırım.Daracık çamurlu yollar yemyeşil doğa serin hava kafkas köyleri köy binalarının arasında eski kalıntılar okçu kuleleri vs baya bi maceralıydı.Ekipten birinin romork baglantısının kopmasıyla kafkaslarda devam etmeme kararı aldık ve geri döndük.Özetle böyleydi yani seneyede Yunanistan etabımız var inş :smiley:

Değiştirmek isterken alıntı yapmışım gereksiz mesaj :smiley:

Evet sadece series ve defender katılabiliyor

Güzel gezi olmuş, fotoğrafların devamını bekliyorum merakla, şimdiden paylaşımlara teşekkürler

En kısa sürede eklemeye çalışıcam kalan fotoları :smiley:

Seneye kadar defender işini halledersem ailecek bizde katılmayı düşünüyoruz bu sene yetişmedi :(

İnşallah bekleriz seneye :smiley: Kendi aracınız olması şart değil aslında ama ailecek oldugunuzda tabiki daha iyi olucaktır ayrı bi araç :smiley:

Sizleri tebrik ediyorum, imrendim.Kısmet olur da bir gün beraberde turlarız inşallah.

Teşekkür ederiz abi kapı herkese açık buyrun seneye yunanistan'a :smiley:

yavuz-çelikel' Alıntı:
Sizleri tebrik ediyorum, imrendim.Kısmet olur da bir gün beraberde turlarız inşallah.

Defender var, baska ne gerekli ki? Ciddi ciddi niyetlenip hazirlanmak lazim.

Seneye yunanistan kesin gibi.Ondan sonraki sene tam olarak kesinleşmedi ama ya mısır ya afrika olucak ayrıntılar henüz belli değil kesin birşey söylemiyim şimdiden :smiley: Bende araç arayışlarına başladım herhalde 2 3haftaya kadar alıcam bitane sizlerinde tavsiyelerinizle toplamak için :smiley:

Gercekten bravo. Cok guzel organize olmussunuz ve eminim ki cok guzel bir gezi olmustur. Seneye olucak olan Yunanistan gezinizin detaylarini nasil alabilirim. Ben, esim, kizim ve 90 kasa defenderim (sanirim illa 110 olmasina gerek yok :p) katilmayi cok arzu ediyoruz. Ankara'da yasadigimdan dolayi ankara'da bu gezi hakkinda bilgisi olan birileri ile iletisime gecebilirim ve 1 sene boyunca Defenderimi bu geziye gore donatabilirim. Bana bilgileri verebilirseniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.

gerçekten süper organize ve bir okadar keyifli olmuş gibin gözüküyor tebrikler :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri