Leatherman İçin Tavsiye?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan taiga Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,725

Etiketler
Ynt: Leatherman İçin Tavsiye?

çok değerli üstadlarım verdiğiniz bilgiler için çok tesekkürler efendim artık bende leatherman wave almak ıstıyorum ancak yurtdısından getirme imkanım yok fiyatlar hangi aralıkta ınternet üzerınden bakınca ok tuzlu geldi bana ankara ya da istanbuldan hangi mağazadan ne kadara kadar temın edebılırım en azından pazarlık sonucunda ne kadara ındırebılırsem kar etmıs olurum sımdıden tesekkürler saygılar

zoro' Alıntı:
çok değerli üstadlarım verdiğiniz bilgiler için çok tesekkürler efendim artık bende leatherman wave almak ıstıyorum ancak yurtdısından getirme imkanım yok fiyatlar hangi aralıkta ınternet üzerınden bakınca ok tuzlu geldi bana ankara ya da istanbuldan hangi mağazadan ne kadara kadar temın edebılırım en azından pazarlık sonucunda ne kadara ındırebılırsem kar etmıs olurum sımdıden tesekkürler saygılar

Saygıdeğer Zorro kardeşim

Sen Leatherman'ı falan boş ver bence.
Bu kadar anlattık ettik hala fiyat diyorsun.
Ucuz etin yahnisi olmaz, olsa da yenmez.
Adamlar ömür boyu garanti veriyor. İyi mala iyi para istemekte hakları.

Allah muhfaza Leatherman alırsın aldıktan sonra da kaybedersin falan ondan sonra birde senin kaybetiğin Leathermanla uğraşmayalım.
Onu nerde bulurum diye haftalarca sen sordukça biz cevaplayamayalım

Al sen bir Jandarma çakısı çatalı kaşığı bıçağı bir arada fiyatıda 20 lira uğraştırma bizi

ihsanyıldız' Alıntı:
Saygıdeğer Zorro kardeşim

Sen Leatherman'ı falan boş ver bence.
Bu kadar anlattık ettik hala fiyat diyorsun.
Ucuz etin yahnisi olmaz, olsa da yenmez.
Adamlar ömür boyu garanti veriyor. İyi mala iyi para istemekte hakları.

Allah muhfaza Leatherman alırsın aldıktan sonra da kaybedersin falan ondan sonra birde senin kaybetiğin Leathermanla uğraşmayalım.
Onu nerde bulurum diye haftalarca sen sordukça biz cevaplayamayalım

Al sen bir Jandarma çakısı çatalı kaşığı bıçağı bir arada fiyatıda 20 lira uğraştırma bizi

Bence de Zoro bey 1 seneyi geçti sizin şu arayış hadisesi...

zoro' Alıntı:
jeep34 selamlar sorduğum soruda seninde görüşlerini almak isterim.kamp için ictorinox mu yoksa leatherman tool mu önerirsiniz ve neden şimdiden teşekkürler saygılar

vallahi 1sene önce alsaydınız şimdiye 1senelik wave kullanıyorum ama randıman aldım/almadım deme imkanınız olurdu.
bencede 1 senedir hemen hemen tüm çakılar hakkında birşeyler anlatıldı, deneyimler paylaşıldı, fiyatlar az çok konuşuldu ve buna rağmen ucuzunu falan demeyin.
ucuz çakılarla yarı yolda kalırsınız. vic. rescue tool'a 150lira verdim ve bugüne kadar 3 kere parasnı çıkartacak iş yaptı.
gerber mp 600'ün ise son 4 senedir beni kurtardığı dertlerden 6 cilt hayat ansiklopedisi yazılır, parasını kurtarmayı bırak bugün gidip 10tane daha alsam yine kar ederim o kadar zor yerde iş gördü.

e artık seçin birini alın,sizde rahatlayın, bizde rahatlayalım :smiley: olmadı beğenmediyseniz de satarsınız ne olacak. ama artk aşama kaydedelim... :smiley:

sizden "yeni aldığım wave" diye fotoğraflı mesaj bekliyoruz artık.

ihsan yıldız ben üstad derken senı kstetmedım tesekkurler ıceman saolun.ıhsan yıldız ozele bsksana bı

beyler topic i germeyelim uyarisi yapmistim, bu sekilde devam ederse konu basligini kapatmak zorunda kaliriz, bu platformun bilgi paylasma amacli oldugunu lutfen unutmayalim...

Merhaba Arkadaşlar ,

Çakılarımızı bileyleyelim doğa sporları ve etkinlikleri için.
Kendimizi sanal ortamın her an olabilecek tarıtşmaları için bileylemeyelim lütfen.

Konumuza uygun mesajlaşmaları ve paylaşımları görmek üzere.

Selamlar.

selam arkadaşlar
bir sorum olacaktı.

bıçak bileme doğru araçları,yöntemleri veya yöntemleriniz nedir ?
amerikadan çok eskiden bir buck marka çakı almıştım içinde kullanma kılavuzu ve bileme yöntemi vardı.
leadherman kullanmıyorum alan arkadaşlar açıklarmı içinde kullanma kılavuzu çıkıyormu bu konuya değiniyorlar mı.

ben tool'da Leatherman dan başka tanımam arkadaş bu güne kadar çok yararını gördüm ;)

efendim slmlar öncelikle formun daha yenı üyesı olarak hepınıze merhabalar demek ıstıyorum.....sizlere sorum leatherman tool ile ilgili gördüğüm kadarıyla çoğunuz taşımaktasınız günlük olarak ne anlamda yarar sağlamakta sizlere..yakında edınıcem ama günlük olarak da tasımayla ılgili düsüncelerım var..sımdıden tesekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR